Medyum Yorumları

Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Bazı ilimler bizlerin manevi dünyayı anlayabilmesini ve bu alemler ile ilgili insanlığa verilen hediyelerin kullanılabilmesini sağlar. Aşk büyüsü yaptıranlar için de kullanılan, neredeyse tüm büyülerin temeli olan havas bunlardan biri olarak gösterilebilir.

Havas ilmi ile ilgili kayıtlar tarih öncesi çağlara uzanmaktadır. Bu ilim, kadim dönemlerde bile farklı isimlerle anılmış ve insanların yaşantılarına bir şekilde etki etmiştir. Yeri geldiğinde büyülerde yeri geldiğinde ise insanların hayatlarını daha farklı konularda düzenlemek amacıyla havas kullanılmıştır. Aşk büyüsü yaptıranlar da bu ilmin gücünden nasiplenerek istenen sonuçları elde edebilmektedir.

Maneviyat ile ilgili medyumların kullandığı tüm ilimlerin derinlemesine bir bilgi birikimi sonucu öğrenildiği bilinmektedir. Bu bilgi birikimini alabilmek ise sadece üstat medyumlarca verilecek veya bu işte uzman olan külliye, medrese gibi eğitim kurumlarında alınacak eğitimlerle mümkündür. Aşk büyüsü yaptıranlar, bu eğitimlere girmiş olan hocalar ile çalışmalıdır. Bilgisi olmayan bir medyumun büyü yapabilmesi sadece şans ile açıklanabilir.

Havas ilmi Aşk Büyüsü İçin Önemlidir

Aşk büyüsü yaptıranlar için havas ilminin kullanılması çok önemlidir. Bazı büyülerde bu ilme ihtiyaç duyulmuyor olsa bile konu havas olduğu zaman mutlaka bu ilim ile çalışılması gerekir. Bu ilmin sahip olduğu kadim enerjiler, kullanılacak olan büyü yönteminin belirlenmesinden hangi duanın ne zaman okunacağına dair yapılan hesaplamalara kadar etkili olmaktadır.

Havas ilminin sahip olduğu gizemler medyum hocalar tarafından her daim korunmaktadır. Bu gibi çalışmaların doğru şekilde yapılabilmesi için korunan ve insanlardan saklanan bilgilerin kullanılması gerekir. Aşk büyüsü yaptıranlar için de başkaları için de aynı ilimler aynı şekilde kullanılır.

Elbette bu büyü için sadece tek bir ilim bilgisi yeterli gelmeyecektir. Başka pek çok çalışma hakkında da bilgi sahibi olunması gerekir. Yapılacak en basit uygulama için bile yeri geldiğinde onlarca farklı konuda çalışma yapılması gerekebilmektedir. Bu nedenle her zaman kendini geliştirmiş ve bilgisini ispatlamış olan medyumlar ile çalışmak çok önemlidir.

İlimler Antik Çağlardan Beri Büyülerin Temeli Olmuştur

Havas da dahil olmak üzere her büyü için ilimler antik çağlardan beri temelleri oluşturur. Aşk büyüsü yaptıranlar da başka büyülerde medyumlar ile çalışanlar da her zaman bu ilimlerden yararlanarak istedikleri etkileri alabilmiştir.

İlimlerin korunması, öğrenilmesi ve doğru şekilde gelecek nesillere aktarılması medyum hocaların sorumluluklarından biridir. Medyumlar, yaptıkları her uygulamada bu sorumluluğu vurgular ve gereken özeni gösterir. Aşk büyüsü yaptıranlar için uygulanan çalışmalarda da aynı şekilde davranılmaktadır.

Elbette büyü konusunda sorumluluk sadece medyumlara ait değildir. Medyum hocalar bu işin maneviyat boyutu ile ilgilenirken doğru medyum hocayı bulmak, büyüyü yaptıracak olan kişinin sorumluluğundadır.

En iyi medyum hocalar ile çalışmak adına sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Tümünü okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın