Medyum Yorumları

Bursa Medyum Hoca

Manevi alemlerde var olan enerjiler hiçbir zaman dünyaya ait kurallar ile düşünülemez. Bu alemlerde bulunan kurallar kendine özgüdür ve iyi veya kötü kavramlarına sahip değildir. Bursa medyum hocaları da diğer medyum hocalar da her zaman bu bilgi doğrultusunda hareket eder.

Hayatımıza büyü ve diğer çalışmalar yoluyla etki eden bu enerjiler hayırlı amaçlarla kullanılabileceği gibi kötü niyetlerle de kullanılabilir. Aşk, evlilik gibi iyi niyetli sonuçlar için yapılan büyüler olabileceği gibi kişileri zor durumda bırakmak, hatta hayatlarını mahvetmek amacıyla yapılan büyüler de bulunmaktadır. Kötü niyetli tüm büyülere kara büyü adı verilir.

Gerçek Bursa medyum hocaları hiçbir zaman kötü niyetli büyü çalışmaları yapmaya yanaşmayacaktır. İşinin ehli ve bu işe gönül vermiş olan medyumlar yalnızca insanların hayrı için büyü uygulamaları yapar. Kara büyü hiçbir zaman hayır için yapılamayacağı ve sadece zarar vermek için kullanıldığı için çoğu medyum tarafından asla kullanılmamaktadır.

Kimi medyum hocalar özgür iradeleri ile bu tarz büyüleri yapmayı kabul edebilir. Allah yolunda giden medyumlar gaybın enerjisini kötü amaçlarla kullanmıyor olsa da her meslekte olduğu gibi medyumlukta da kötü niyetli kişilerle karşılaşmak mümkündür.

Kara Büyü Yapan Bursa Medyum Hocaları

Bursa medyum hocaları arasında da kara büyü yapanlarla karşılaşmak mümkündür. Bu kişiler tamamen zarar verme amacıyla gayb alemlerinin enerjilerini kullanabilir. Herkesin hayrı için bu tarz insanlardan uzak durmak ve kara büyü çalışmalarına bulaşmamak önerilmektedir.

Bu tarz büyüler kişiler üzerinde baskın bir etki yaratır. İstenen sonucu sağlayana kadar insanlara zarar vererek tehlike oluşturur. Kara büyü gibi kötü niyetli çalışmalardan kurtulmak için ise muska, vefk gibi işlemler ile koruma uygulamaları yapılmalıdır. Bursa medyum hocaları arasında da bu tarz çalışmaları yapan ve insanları zor durumlardan koruyan kişilere rastlamak mümkündür.

Kara Büyü Tehlikeli Midir?

İster Bursa medyum hocaları ister başka bir medyum tarafından yapılıyor olsun, tüm kara büyü çalışmaları hem yaptıran hem de yapılan kişi için tehlike yaratabilir. Kara büyü tesiri altına giren insanların hayati tehlike yaşaması bile mümkündür.

Kara büyü yaptırılacağı zaman işinin ehli olmayan ve nefesi güçsüz bir Bursa medyum hocası ile çalışmanız halinde büyüden kötü etkilenme ihtimaliniz de vardır. Normal bir büyü çalışmasında hiçbir şekilde zarar olmasa da kara büyüde tehlikeli durumlarla karşılaşılabilir.

Her ne olursa olsun medyum hocanın doğru belirlenmesi çalışmanın selameti için çok önemlidir. Bu nedenle iyi bir araştırma yapmak, kiminle çalışacağınıza doğru şekilde karar vermeniz gerekir. Bursa medyum hocaları ile ilgili araştırma yaparken de bu durumu göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir.

Sitemize Bursa medyum hocaları ve tüm diğer medyumlar ile ilgili gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın