Medyum Yorumları

Canbar Büyüsü Nedir?

Büyülerin bizlerin hayatında olduğu dönemler erken tarihlere değil, aksine bundan binlerce yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan büyü çalışmalarında, canbar büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde çok eski dönemlerden kalma bilgiler kullanılır. İşini iyi yapan bir medyum hoca, tarihin her döneminde yapılan bu tarz çalışmaları bugün de başarıyla yerine getirebilecektir.

Gerçek medyumların yaptıkları tüm büyü uygulamalarında kadim dönemlerin izlerine rastlamak mümkündür. Bu izler, kimi zaman büyü yöntemlerinde kendini gösterirken kimi zaman büyüde kullanılan ilimler içinde görülebilir. Canbar büyüsü gibi tarih boyunca sıkça yapılmış olan büyülerde bu tarz konular çok daha net görülmektedir.

Medyumluk mesleğinin kökenleri çok eskiye dayandığı için, medyum hocalar geçmişten bugüne gelen bilgiler ile kendi bilgilerini geliştirmektedir. Canbar büyüsü de aslında bundan çok önce öğrenilmiş, el verme gibi yöntemler kullanılarak bozulmadan günümüze kadar ulaşmış bir büyü yöntemidir. Tüm bu yöntemler, medyum hocaların her zaman başarılı sonuçlar alabilmesi için zamanla geliştirilmiş ve daha etkili hale getirilmiştir.

Canbar Büyüsü Çok Eskiye Dayanır

Canbar büyüsü tarihin her döneminde izlerine rastlanan, farklı kültürlerde bile yapılmış bir büyü uygulamasıdır. Çok karmaşık bir büyü olması sayesinde medyumların çok güçlü tesirler elde ettiği bu büyüde her daim özel enerjilerden yararlanılmaktadır.

Ortaya çıkan ilk büyü çalışmalarında, ceylan derisi gibi malzemelerin gücü tespit edilmiş, bu güçten yararlanarak medyumların manevi dünyadan istedikleri enerjiyi şekillendirebilmesi sağlanmıştır. Canbar büyüsü gibi kadim dönemlerden kalma tüm büyü çalışmalarında bu tarz malzemelere zaman zaman rastlanabilmektedir.

Büyünün kökenleri hakkında net bir bilgimiz olmasa da canbar büyüsü yapılırken kullanılan yöntemlere pek çok kaynakta rastlanmaktadır. Bu kaynakların binlerce yıl öncesine kadar gittiği düşünülünce, bu büyünün ne kadar uzun süredir hayatımızda olduğu net şekilde görülebilmektedir. Gerçek bir medyum hoca, tarihin en eski dönemlerinden kalan bu büyüyü, yine tıpkı geçmişte olduğu gibi tesirli bir şekilde yapabilmektedir.

Canbar Büyüsü Her Aynı Yöntemle Yapılmıştır

Canbar büyüsü, diğer büyü çalışmalarına kıyasla yöntem açısından çok fazla değişmemiş bir büyüdür. Ceylan derisi gibi oldukça nadir bulunan özel malzemelerle yapılan büyüde genellikle hep aynı yöntem izlenmiştir.

Elbette her büyüde olduğu gibi pek çok sırlı bilgiyi de içeren bu büyü uygulamasında kullanılan dualar herkese göre değişmektedir. Havas ve ledün gibi ilimlerden yararlanarak hangi duanın okunacağını belirleyen medyum hocalar, canbar büyüsünün nasıl daha etkili olabileceğini tecrübelerine ve eğitimlerine göre belirlemektedir. Böylece, hangi amaçla yapılıyor olursa olsun her zaman istenen etki alınabilmektedir.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okuyabilirsiniz. Bunların tamamına ulaşmak, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın