Medyum Yorumları

Kocaeli Medyum Hoca

Her ne kadar, iyi niyetli çalışmalar ve hayatlarımızı düzenlemek için gaybi alemlerin sonsuz enerjisi olan büyülere başvuruyor olsak da, kimi zaman bazı kötü niyetli insanlar tarafından yapılan büyüler ile hayatlarımızda belli problemler ile karşılaşabiliyoruz. Özellikle, pek çok konuda olduğu gibi, insanların hayatlarını değiştirebilecek veya birileri ile aralarına nifak sokacak, ayıracak tarzda gerçekleştirilen büyüler, bizim veya sevdiklerimizin hayatını hiç olmaması gereken yollara sokabilmektedir. Kocaeli medyum hocaları, büyü yapma konusunda yetenekli oldukları gibi, bu tarz olumsuz durumlarda, bize veya sevdiklerimize yapılan büyüleri bozmak konusunda da fazlasıyla başarılı isimlere sahip.

Medyum hocalar, büyü yapmayı bildikleri kadar, büyü bozmayı ve kötü niyetli insanlardan korunmayı da bilmek zorundadır. Bu sayede, büyünün tüm detaylarına hakim olarak, hem daha iyi sonuçlar alınan uygulamalar yapabilir, hem de insanların yaşamış oldukları sorunlara daha rahat çözüm sağlayabilirler. Büyü bozma çalışması yapan Kocaeli medyum hocaları da, bu doğrultuda hem büyü yapmaya hem de yapılmış olan büyüleri bozmaya aynı ölçüde hakim durumdadır.

Medyumluk işinde her zaman bilgi ve eğitim fazlasıyla önemlidir. Bir medyum hocanın eğitimi, büyü yapmak kadar büyü bozmayı ve korunmayı da içerir. Örneğin, Kocaeli medyum hocalarından birine başvurduğunuzda, size yapılan büyüyü rahatlıkla bozduğu gibi, aynı zamanda bu büyü ile ilgili benzer bir sorunu tekrar yaşamamanız için korunma uygulamaları da gerçekleştirebilir.

Tüm bu büyü ve diğer büyü bozma uygulamaları, medyum hocanın yetenekleri doğrultusunda belli bir zamanda sonuçlanır. Eğer hocanın nefes gücü ve uyguladığı yöntemler yeteri kadar kuvvetliyse, büyü çok kısa sürede bozulacak ve kişiler eski hallerine dönecektir. Aynı şey, büyü yaparken de geçerli olduğu gibi, medyum hocanın nefesi ve bilgisi, manevi alemlerle alakalı her konuda en ön plandadır.

Sizlerden gelen şikayetler ana sayfamızda toplanmaktadır. Şikayet yazmak ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 Yorum

 • Reply
  Kader

  Arkadaşlar merhaba, daha önce soranlar olmuş iyi medyum bilen yazsın diye, birkaç kişinin yorumunu okuduktan sonra yazmaya karar verdim. Medyum Ali Gürses ile çalışanınız varsa kesinlikle memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Ben hocamıza vefk yaptırdım bereket amaçlı. İşlerimin açılması bir hafta bile sürmedi. Çok yetenekli ve kaliteli bir insan. Bugüne kadar çalıştığım medyum hocalar içerisinden açıkcası en ilgili ve en başarılısı olduğunu söyleyebilirim. Kendisine internetten ulaşabilirsiniz, internet sitesi medyumali.com telefon numarası ve diğer bilgileri sitesinde yazıyor.

 • Reply
  Grey

  Normalde çok yorum yapan bir insan değilim ama zor durumda olan insanların çözüm bulmasına bir nebze destek olabilmek adına yorum yazmak istiyorum. Benim evliliğim ile ilgili sorunlarımda ikna çalışması yaptırmam gerekti. Bu çalışma olmasaydı belki şu an yuvam yıkılmış olacaktı. İşlemde ali gürses hoca ile çalıştım papaz büyüsü yaptık en hızlısı ve vaktim kısıtlı olduğu için yapılan çalışma çok hızlı ve güçlü şekilde etkisini gösterdi. Hocanın yaklaşımı da çok ilgiliydi. İnternette o kadar çok sahtekar var ki ben de daha önce çok dolandırımış biri olarak artık kimseye güven kalmıyor ama Ali hoca konusunda içiniz rahat olsun her aşamayla birebir özenli bir şekilde ilgileniyor ve maillere her gün dönüyor. İnternette başka ali isminde hocalar da var yanlış yönlendirmek istemem Ali gürses in telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com bu konularda ihtiyaç duyarsanız bilgi almanızı öneririm.

 • Reply
  Ali gürses

  İki ayı aşkın süredir medyum hocalar ile ilgili araştırma yapıyorum, dolandırıcılardan endişelendiğim için emin olana kadar araştırma yapmak istedim. Bir gazetedeki röportajı üzerine Ali Gürses beyi daha yakından araştırdım, hatta çalışma yaptırmış bazı arkadaşlarla iletişime geçtim. Kendisine işlem yaptırmaya karar verdim. Çok kısa sürede işlem tamamlandı, bir hafta sürdü yanlış hatırlamıyorsam. Daha sonra her şey dediği tarihlerde gerçekleşti, söylediği şeyler birebir doğru çıktı. Tecrübeli ve bilgili biri olduğu net olarak görülebiliyor. Bundan sonra eğer bir işleme ihtiyacım olursa kendisi ile çalışmayı düşünüyorum.

 • Reply
  Nedim

  Bakın size bir medyum hocada bakmanız gereken noktaları anlatayım ki başkaları gibi mağdur olmayın. Ben bugüne kadar onlarca büyü yaptırdım, hepsinde de memnun kaldığım isimler oldu. Bu isimleri bulurken hiç de dolandırıcılarla karşılaşmadım yani. Kısacası doğru şeyi yaparsanız istediğinizi alırsınız demek istiyorum. Medyum Ali Gürses bu kişilerden en memnun olduğum, bunu öncelikle belirtmek istiyorum.
  Hoca arıyorsanız mutlaka yorumları okumanız gerekli. Biz kaç defa araştırdık da bu isimlere ulaştık. Medyum Ali Gürses ismi mesela, bugüne kadar rastladıklarımızdan çok daha iyi çıktı. Yapılan yorumlarda da bu hocanın adının çok kez iyi anıldığını gördük. Hocaları bu şekilde tanıtan anlatan insanlar olursa eğer daha rahat ulaşabileceğinizi anlamışsınızdır.
  Ben bu hocayla çok kez çalıştım, son çalışmamda maddiyat için bir bereket büyüsü yaptık. Vefk ile yapılan bir büyüymüş, bir haftada, iki haftada çözüm aldık. Medyum Ali hocanın dediği gibi bir haftada geldi, dükkana koyduk, işler şimdilik iyi gidiyor Allah bozmasın. Çok vaktinizi almak istemiyorum, bu yüzden son kez diyorum, iyi hoca vardır ve dolandırılmak istemiyorsanız bunu araştırıp bulmak sizin görevinizdir. Bedava ekmek sadece fare kapanında olur.

Yorum yapın