Medyum Yorumları

Medyumlar Ne İş Yapar?

Medyumluk mesleği ilk çağlardan bu yana bu işin temsilcileri tarafından yapılmaktadır. Medyumlara gidenler hocalara manevi konularda rehberlik ve isteklerinin gerçekleşmesi amacıyla başvurmaktadır.

Medyumların yaptıkları çalışmalar çok çeşitlidir. İnsanların hayatını etkileyebilecek pek çok çalışma medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu çalışmaların neler olacağı kendilerine gelen kişinin taleplerine göre değişir.

Kimi zaman insanların ruhani sıkıntılarını gideren medyumlar, yeri geldiği zaman bir kişinin kısmetini açabilir, hayırlı bir yuva kurması için yardımcı olabilir. Medyumlara gidenler bu tarz çalışmalardan çok verimli sonuçlar almaktadır.

Medyumluk mesleği sadece isteklerin yerine getirilmesi için değil aynı zamanda belli konularda gayb alemleri vesilesiyle insanın korunmasını da sağlamaktadır. Halk arasında sıkça kullanılan muskalar medyumların yaptığı işlerden biridir.

Medyumlar Muska Yaparak Musibetlerden Koruyabilir

Medyumlara gidenler muska yaptırdıkları zaman manevi konulara karşı bir koruma kalkanı elde ederler. Bu koruma kalkanı kişiye yapılabilecek her türlü kara büyü çalışmasının önüne geçer. Manevi alemler her ne kadar iyi niyetle kullanılıyor olsa da kimi zaman kötü niyetli kişiler tarafından zarar verme amacıyla da kullanılabilmektedir.

Çevrenizde size zarar vereceğini düşündüğünüz birileri bulunuyorsa medyumların yaptığı işler bu zararların önüne geçebilir. Sadece muska değil, vefk gibi çalışmalarla da korunma sağlanabilmektedir.

Gerçek medyum hocalar insanlara maneviyatın sonsuz gücünü kullanarak her açıdan yardımcı olur. Bu muskalar insanları musibetten koruma özelliğine de sahiptir. Başta nazar olmak üzere pek çok konuya karşı güvende olmanız medyumlar sayesinde mümkün olabilir.

Gerçek Medyumlar Her Manevi Konuda Yardımcı Olur

Neden medyuma gidilir sorusuna verilebilecek sayısız cevap mevcuttur. Sadece muska ve büyü gibi konular bile insanların dünyaya olan bakış açısını baştan aşağı değiştirebilecek kadar derindir. Bu gibi çalışmalar ile insanların hayatı değişebilir. Olumlu anlamda yapılan çalışmalar sayesinde çok sayıda insan tarihin her döneminde manevi alemlerin gücüne şahit olmuştur.

Manevi alemlerin sonsuz gücü birkaç çalışma ile sınırlandırılamaz. Çok sayıda farklı uygulama için müsait olan bu enerjileri sadece işinin ehli ve yeterli eğitimi almış olan medyumlar kullanabilir. Bu nedenle medyumların yaptıkları işler çok farklı konuları içerebilmektedir.

Maneviyatın sonsuz kudreti insanlara sadece medyumlar sayesinde yardım edebilir. Bu işin eğitimini almış olan medyumlar her daim kendilerini geliştirerek insanların yararı için çalışırlar. Medyumların yaptığı çalışmalar bu eğitimler ışığında öğrenilerek insanlara faydalı hale gelir.

Gerçek medyum hocalar asla kimseyi mağdur etmeyecektir. Medyumlar yapmış oldukları tüm çalışmalarda kendilerine başvuran kişinin isteklerinin gerçekleşmesi için çalışır. Öncesinde yapılan enerjisel okumanın amacı da budur. Medyumların yaptıkları işlerin her daim etkili sonuç verebilmesi için her türlü yöntem medyumlar tarafından kullanılacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Nesrin

    Ergenlik yaşlarında bir oğlum var, normalde hiç kötü huyu suyu yoktur ama son zamanlarda bir hırsızlık hevesi başladı. Maddi durumumuz da kötü değil her şeyini veriyoruz ama bu huy nedendir bilinmez çok kötü bir hal aldı. Kaç defa özür nazır arkadaşlarının evinde, bizim tanıdıklarımızın evinde yakalandı. Kaç kişiyle görüştürdük bir çözümünü bulamadık.
    Bir akşam facede gezerken ali gürses hoca gözüme çarptı. Binlerce insan var takip eden, herkese cevap veriyor, biraz araştırdım haberlere falan da çıkmış biri olduğunu görünce sabah ilk iş aradım. 05355906275 telefonu ilk aramamda ulaşabildim en azından bir fikir verir diye düşündüm. Vefk önerisinde bulundu. 1 – 40 günde çözüm olur dedi. Yaptı gönderdi derken o günden beri böyle bir şey yaşamadık. Ara sıra soruyorum yapıyor musun oğlum söyle diye yapmıyorum diye yeminler ediyor, gizlice odasını kıyafetlerini arıyorum gerçekten hiç yapmıyor. Gelen bir şikayet de olmadı. Vefk sayesinde bıçak gibi kesildi bu kötü huyu. İnternet ortamı dolandırıcılarla dolmuş özellikle bu alanda o yüzden doğru dürüst işini yapanları da belirtmek lazım bu tür sıkıntıları olan arkadaşara Ali gürsesi öneririm kesinlikle…

Yorum yapın