Medyum Yorumları

Danimarka Medyum Hoca

Tüm medyum hocalar büyü yapabilmek için ciddi derecede ilim sahibi olmak zorundadır. İster Danimarka medyum hocaları ister başka bir ülkede çalışma yapan medyum hocalar olsun belli başlı ilimlerde uzmanlık derecesinde bilgi sahibi olunmadığı sürece büyü yapılması mümkün değildir.

İlimlerin büyü yapımındaki önemi hesaplamalardan kaynaklıdır. Büyü yapılırken herkes için aynı yöntemlere yer verilmemektedir. Danimarka medyum hocaları bir çalışma yapmadan önce detaylı bir şekilde kişinin enerjisini incelemekte, daha sonra bu inceleme üzerinden bazı hesaplamalar yapmaktadır. Bu hesaplamalar sırasında hangi duanın okunacağı, saat kaçta büyü yapılması gerektiği ve okunacak olan özel duaların ne kadar sayıda okunması gerektiği belirlenir.

Medyumların yaptıkları bu belirleme işlemi sadece bakım uygulaması sonrasında yapılabilir. Bakım ile kişilerin enerji alanları incelenmekte ve hangi büyüye daha yatkın oldukları görülmektedir. Yine bakım yaparken de Danimarka medyum hocaları tarafından kullanılması gereken apayrı ilimler bulunur.

Bir medyumun eğitim süreci daha küçük yaşlardan başlar. Danimarka medyum hocalarında olduğu gibi, tüm medyum hocalarda bu eğitim süreci fazlasıyla zorludur. Medyumlar öğrenmek zorunda oldukları tüm ilimlerin temelini bu eğitimler ile atar. Aynı zamanda eğitim sırasında el verme yöntemi ile bugünlere taşınan, çok eski ve gizli büyü tarifleri de öğrencilere aktarılır. Bu tarifler sıradan insanlar ile asla paylaşılmamaktadır.

Havas İlmi Büyü Yapımında Çok Önemlidir

Havas ilmi Danimarka medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar tarafından bilinmesi gereken en önemli ilimdir. Bu ilim, Kuran’da saklı olan dua enerjilerinin kullanılabilmesi için gerekli yöntemler içerir.

medyum ali

Günümüzde Havas ilmi ile uğraşan çok sayıda insana rastlamak mümkün olsa da bu ilim büyü yapımında sadece medyumlar tarafından kullanılır. Bu şekilde olmasının temel sebebi bilgilerin yalnızca medyum hocalarda bulunmasıdır.Örneğin, bir Danimarka medyum hocasının sahip olduğu havas bilgisi sadece üstat medyumlardan bugüne ulaşmış bir bilgi olabilmektedir. Bu bilgilerin korunmasını ve bozulmamasını sağlamak amacıyla medyum hocalar dışında hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Büyü yapacak olan Danimarka medyum hocaları tüm bu ilimlerde bilgi sahibi olmak zorundadır. Bu bilgilere ek olarak tecrübeli olmaları durumunda imkansız denecek büyülerde bile istenen sonuçları alabilmeleri mümkündür.

İlimler Sayesinde Okunacak Dualar Hesaplanır

Danimarka medyum hocaları sadece Havas ile değil diğer ilimlerle de büyü çalışmalarını daha etkili kılar. Medyumlar tarafından bilinen ve ihtiyaç halinde kullanabilecekleri çok sayıda farklı ilim bulunmaktadır.

Medyumların büyü yaparken kullandıkları teknikler tamamen kendilerinde gizlidir. Yine aynı şekilde, çoğu zaman medyum hocaların büyüde kullandıkları ilimler de gizli tutulmaktadır. Danimarka medyum hocaları veya başka bir medyum olması fark etmeksizin, gizlilik konusu medyum hocalar için her daim çok hassas bir olgu olmuştur.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın