Medyum Yorumları

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Büyüler bu alemlere ait olan çalışmalar değildir. Bu dünyadaki kurallara tabi olmadıkları için geri getirme büyüsü gibi tüm büyülerin tam olarak kaç günde tutacağını söylemek mümkün olmamaktadır.

Bir medyum hoca daha önce o konuyla ilgili yapmış olduğu çalışmalara dayanarak büyünün ne kadar sürede tutacağını tahmini olarak söyleyebilir. Tamamen tecrübesi ve bilgisi ile vereceği bu tarihte yine bir kesinlik bulunmaz. Geleceği görmek sadece Allah’a mahsustur. Bu nedenle bir büyünün ne zaman tutacağını sıradan bir insan, medyum bile olsa bilemeyecektir.

Medyum hocaları gideni geri döndürme büyüsü için verdikleri etki süresi yapılan çalışmanın türüne göre de değişmektedir. Örneğin, bir kişiye yapılan uygulama ile ortalama bir haftada sonuç beklenirken başka bir kişinin yaptırdığı büyü çalışması çok daha uzun sürede tutabilir.

Hızlı tutmasını istediğimiz büyülerde, çalışacağınız medyum hoca ile görüşerek bazı ek uygulamalar yaptırabilirsiniz. Bu uygulamalar doğru şekilde yapıldığı sürece büyünün etkisi yoğunlaşacak ve tutma süresi kısalacaktır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkisi Nasıl Hızlandırılır?

Bir büyü yapıldığı zaman, o büyünün etki edebilmesi için çalışmayı yapan medyumun özel olarak bir takım yöntemler kullanması gereklidir. Geri getirme büyüsü yapılırken de yine bu esasa uygun şekilde, büyülenecek olan kişinin enerjisine göre farklı uygulamalar yapılır.

Her insanın enerjisi farklıdır ve bu nedenle yapılacak olan çalışma türü değişecektir. Eğer yaptırdığınız büyünün zaman konusunda hassasiyeti varsa ve hızlı tutması gerekiyorsa öncesinde medyum hocaya bilgi vermeniz doğru olacaktır. Bu bilgi dahilinde, eğer yapılabiliyorsa daha hızlı etki eden geri getirme büyüleri yapılacak ve isteğiniz yerine getirilecektir.

Büyülerin hızlı etki edebilmesi yöntemle birlikte medyum hocanın nefes gücüne de bağlıdır. Çalışacağınız medyumun nefesi yetersiz gelirse yaptığı çalışma tutmayacaktır. Eğer tutsa bile çok uzun sürelerde sonuç verebilir. Bu nedenle çalıştığınız medyumu doğru seçmek önemlidir.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü Hangisidir?

Tüm büyüler yapılırken kişilerin enerjisine göre şekillenir ve uygulanır. Bir kişi için yapılan büyü çok hızlı ve yoğun etki edebilirken başka biri için aynı çalışma yavaş sonuç verebilir. Geri getirme büyüsü için de bu durum geçerlidir.

Çalışacağınız medyum her şeyden önce büyülenecek olan kişinin enerjisine bakar. Üzerinde herhangi bir kara büyü varsa önce bunu bozar ve gideni geri döndürme büyüsünü bu aşamadan sonra yapar.

Çalışacağınız medyum sizin için en hızlı etki edecek yöntemi belirleyecektir. Herkesin enerjisi ve durumu farklı olduğu için uygulanacak olan yöntem de değişkenlik gösterir. Eğer işinin ehli bir medyumla çalışırsanız alacağınız sonuçtan endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yapmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın