Medyum Yorumları

Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyüler yapıldığı andan itibaren etkisini gösteren, çok özel uygulamalardır. Bir medyum hocanın büyü yapması, manevi alemlerde var olan çeşitli enerjileri aktif eder. Soğutma büyüsü gibi büyüler yapıldığında çok güçlü enerjilerin dünyaya yansıdığı görülebilir.

Gerçek bir medyum hocanın nefes gücü büyü üzerinde çok ciddi öneme sahiptir. Her ne kadar ilim ve bilgi büyü yapmak için yeterli gibi görünse de aslında büyüyü etkili kılan nefes gücüdür. Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar her zaman için nefes güçleri sayesinde bu büyülerden istenen seviyede etki alabilir.

Nefes gücü denen kavram, doğuştan gelen ve herkeste az ya da çok bulunan bir güçtür. Kişilerin medyum olabilmesi için mutlaka yüksek nefes gücü olması gerekir. Özellikle, soğutma büyüsü gibi iki kişinin iradesini de etkileyecek büyü uygulamalarında medyumun bu konuda nitelikli olması çok önemlidir.

Elbette medyumlar için nefes gücü hiçbir zaman tek başına yeterli değildir. Bu güce sahip bir kişi, bunu nasıl kullanacağını bilemez veya bu alanda eğitim almaz ise yapılacak olan çalışmalardan da hiçbir şekilde sonuç alınamaz. Soğutma büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir çalışmayı yapabilmenin tek yolu nefes kontrolünü iyi sağlamaktır.

Medyumlar, bu gücü kullanmayı eğitimleri sırasında öğrenir. Hem teorik hem de pratik aşamalar içeren bu eğitimler, medyumların tüm bu büyüleri istenen şekilde yapabilmelerine olanak sağlar.

Soğutma Büyüsünü Kontrol Etmek Oldukça Zordur

Bir medyum hoca soğutma büyüsü yaptığı zaman ortaya çıkan enerjileri kontrol edebilmek fazlasıyla zor ve özen gerektiren bir süreçtir. Medyumlar, bu enerjiyi doğru şekilde aktarabilmek adına pek çok farklı uygulama yapmak zorundadır.

Medyum hocalar, enerjiyi kontrol edip istenen sonucu verecek şekilde yönlendirebilmek için ilimlerin bilgisine başvurur. Havas, Ledün, Numeroloji ve benzeri sayısız ilim sayesinde bu enerjilerin kontrolü sağlanır. Soğutma büyüsü yapıldığında da istenen etkiyi alabilmek için mutlaka bu konulara dikkat edilmesi gereklidir.

Medyumluk mesleği, her zaman için karmaşık süreçler içerir. Hangi durumda hangi ilim kullanılacağı, ne gibi bir enerjiye başvurulacağı kolay kolay bilinemez. Bunu anlamak tecrübe işidir.

Tecrübeli Medyumlar Her Büyüyü Kolayca Yapabilir

Çalışmayı düşündüğünüz medyum hocanın tecrübeli olması, her büyüyü daha rahat şekilde yapabilmesini sağlayacaktır. Yapacağı çalışma hakkında gereken her türlü bilgiye sahip bir medyum ile iş yapmak, zorlu sonuçları bile kolayca elde edebilmenizi sağlar.

Soğutma büyüsü karmaşık bir işlem olsa bile medyum hocalar tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Gerçek bir medyumun büyüsü, en zor anlarda bile insanların yararlanabileceği, güvenilir bir dost niteliğindedir. İster soğutma büyüsü ister herhangi bir başka büyü çalışması olsun, gerçek medyumların yaptığı uygulamalar her zaman net ve hızlı sonuç verir.

Sitemize sizden gelen tüm yorumlar tarafsız bir şekilde ana sayfada yayınlanmaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın