Medyum Yorumları

Canbar Büyüsü

Medyum hocalar büyü yaparken kendi enerjilerini kullanarak hareket ederler. Bu enerjilerden ne kadar yararlanacakları aldıkları eğitimlere ve edindikleri tecrübelere bağlıdır. Bir medyum hoca, kendi enerjisi ve nefes gücü üzerinden yeteri kadar hakimse, yapacağı büyülerde de o kadar kolay bir yönlendirme sağlayacaktır. Bunun aksi bir durum söz konusu olduğunda, medyum hoca nefes gücüne hakim olamadığında, en basit büyü bile onun için zor hale gelebilir.

Canbar büyüsü söz konusu olunca, pek çok medyum hocanın hemfikir olduğu şekilde, bu büyünün zorluğu ön plana çıkmaktadır. Çok sayıda malzemeye ihtiyaç duyması, kadim dönemlerden bu yana aynı yöntem ile yapılıyor olması ve nefes gücü yüksek medyumların yapabilmesi nedeniyle, medyum hocalar arasında canbar büyüsü en zor büyüler listesinde gösterilmektedir.

Canbar büyüsünü zor yapan şey, bu büyünün malzemelerinin teminidir. İşinin ehli bir medyum hocayla çalışıyorsanız, bu büyü için gerekli olan nefes gücü kontrolüne zaten sahip olacağı ve sorunsuz bir şekilde bu büyüyü yapabileceği için herhangi bir zorluk olmayacaktır. Yine aynı şekilde, işinin ehli olan medyum hocalar rahatlıkla büyü uygulamaları yapabilmekte ve canbar büyüsü gibi hassas malzeme içeren büyülerin malzeme teminini bile kolayca halledebilmektedir.

Özetlemek gerekirse, canbar büyüsünün zor olup olmadığı, medyum hocanın yetenekleri ile alakalıdır. Eğer medyum hoca içinin ehliyse, canbar büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler onun için kolaydır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın