Medyum Yorumları

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı medyumlar ile gerçek medyum hocalar arasında dağlar kadar fark vardır. Gerçek medyum hocaların sahip olduğu nitelikler dolandırıcıların asla ulaşamayacağı seviyededir. Gerek bilgi birikimi gerekse insanlara olan yaklaşımı ile gerçek medyum hocalar diğerlerinden çok rahat ayrılabilmektedir.

Bir medyumun manevi alemler ile alakalı çalışmalar yapabilmesi kesinlikle çok ciddi bir eğitimden geçmesine bağlıdır. Bu eğitim süreci ne kadar yoğun olursa medyum tarafından yapılan çalışmalarda kullanılan yöntemler de o kadar çeşitlenmektedir. Gerçekten bu işi yapan medyum hocalar her zaman işini en iyi şekilde yapmak için kendini geliştirir, böylece mağduriyet yaşatmadan insanların gayb alemlerinden yararlanmasını sağlar.

Dolandırıcı medyumlar ise bu işi sadece haksız kazanç elde etmek için yapmaktadır. Bu kişiler pek çok farklı numara ile insanlara mağduriyet yaşatır. Özellikle zor durumda olan kişileri hedef alan dolandırıcı medyumlar insanların bu durumundan yararlanarak pozisyonlarını güçlendirir.

Gerçekten büyü yapamayan bu dolandırıcı medyumlar aslında büyü hakkında sizden daha fazla bilgiye sahip değildir. Sadece internetten okudukları, kulaktan dolma bilgileri insanlara pazarlayarak kendilerini medyum gibi göstermektedirler. Bu nedenle basit bir şekilde bilgilerini sorguladığınız zaman bile foyaları ortaya çıkabilir.

Dolandırıcı Medyumlar Gözünüzü Boyamaya Çalışır

Dolandırıcı medyumlar için yapılamayacak herhangi bir çalışma yoktur. Bu kişiler sizi etkileyebilmek için her türlü çalışmayı yapabileceklerini iddia eder. Bu durum dolandırıcıların en önemli özelliklerinden biri olarak kabul edilebilir.

Kendilerini olmadığı biri gibi gösteren dolandırıcılar her daim kendilerini üstün biriymiş gibi göstermeye çalışacaktır. Gerçek medyum hocalar oldukça mütevazi şekilde davranıp size iyi niyetle yaklaşırken dolandırıcı medyumlar bunun tam tersini yapacaktır.

Dikkatli davranan bir kişi için dolandırıcı medyumları anlamak oldukça kolay olacaktır. Gerçek medyumların ne kadar bilgili ve nitelikli olduğunu bilen bir insan basit bir araştırma ile dolandırıcıalr hakkında çok kolay fikir edinebilir.

Dolandırıcı Medyumlar İçin Her Çalışma Yapılabilir Niteliktedir

Dolandırıcı medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusunun belki de en net cevabı dolandırıcı medyumların her çalışmayı yapabileceklerini iddia ediyor olmasıdır. Bu şarlatanlar için yapılamayacak hiçbir çalışma yoktur. İnsanların sınırlarının ötesinde olan çalışmaları bile yapabileceklerini iddia ederler.

Bu yalancı medyumlar aslında var olmayan eğitimleri de aldıklarını iddia edecektir. Normal şartlarda hiçbir gerçek medyumun yapabileceğini söylemediği konularda bilgi sahibi olduklarını, bu konuların kendileri için çok kolay olduğunu söyleyecektir. Örneğin, geleceği görmek hiçbir insan için yapılabilir bir şey olmasa da dolandırıcı medyumlar bunu yapabileceklerini iddia edecektir.

Eğer iyi bir araştırma yaparsanız dolandırıcı medyumları çok kolay tespit etmek mümkündür. Bu ve bunun gibi konulara dikkat edip diğer insanların tecrübelerinden yararlandığınız sürece bu kişiler hakkında endişe etmenize gereken kalmayacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın