Medyum Yorumları

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü gibi büyüler, doğrudan insanların enerji alanlarına etki ederek sonuç vermektedir. Bu büyülerde, istenen çalışmaya bağlı olarak farklı yöntemler izlenir. Medyum hocalar, bu yöntemlerin neler olacağını aldıkları eğitimler sayesinde bilir, gayb alemlerini tanıdıkları için en iyi çalışmayı yapmayı başarır.

Şirinlik büyüsü yapılacağı zaman güçlü ve tesirli enerjilerin dünyamıza aktarılması gereklidir. Bu enerjilerin çok farklı bilgiler ile kullanılabildiği unutulmamalıdır. Bir medyum hoca, en basit büyüyü yaparken bile mutlaka karmaşık enerjilerin gücünden yararlanır.

Şirinlik büyüsü basit bir büyü değildir, aksine enerji alanları üzerine tesir kurduğu için kullanılması gereken ilimler daha karmaşıktır. Buna ek olarak, çalışmayı yapacak olan medyum hocanın çok güçlü bir nefese sahip olması büyünün etkisi üzerinde fazlasıyla önemlidir.

Medyum hocalar, büyülere başlamadan önce, yapacakları çalışmanın tutup tutmayacağına dair bir ön inceleme yapmaktadır. Bu inceleme ile kişilerin üzerinde var olan diğer enerjiler görülmekte, kullanılacak büyü teknikleri belirlenmekte ve tahmini olarak kaç günde, ne kadar ihtimalle sonuç alınacağı belirlenmektedir. Şirinlik büyüsü yapılmadan önce de aynı araştırma medyum tarafından gerçekleştirilir, kişilerin boş beklentiler içine girmemesi adına dürüstçe durum anlatılır.

medyum ali

Şirinlik Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Şirinlik büyüsü, enerji alanlarına tesir ederken dış etmenlerden etkilenmektedir. Bu nedenle, herkese bu büyünün yapılması gibi bir durum söz konusu olamamaktadır. Bu büyünün yapılabilmesi için, enerjilerin kesin bir şekilde, doğru tesir edebilmesi çok önemlidir.

Medyum hocalar, büyü yaparken bunu sağlamak adına farklı yöntemlere başvuruyor olsa da yapılan tüm çalışmalarda tutmama ihtimali mevcuttur. Şirinlik büyüsü yapılması için herhangi bir engelin görülmediği durumlarda bile büyünün tutmadığı anlar olabilir. Medyumlar, böylesi durumlarda güçlendirici çalışmalarla veya daha farklı yöntemlerle sonuç almaya çalışacaktır.

Şirinlik Büyüsü Kimlere Yapılamaz?

Şirinlik büyüsü, öncelikle temiz ve başka herhangi bir çalışmanın etkisi altında olmayan enerji alanına ihtiyaç duyar. Eğer kendinize bir büyü yaptırmak istiyorsanız, size daha önce herhangi bir kötü büyü yapılmadığından emin olunmalıdır. Bunun için, medyum hocalar şirinlik büyüsü yapmadan önce enerjinizi tarar, gerekli görülmesi halinde büyü bozma çalışması yapar. Akabinde ise enerji alanınız temizlenir ve büyünün istenen şekilde yapılabilmesi sağlanır.

Şirinlik büyüsü yapılabilmesi için medyum hocaların enerjilerini doğru şekilde yönlendirebilmeleri de çok önemlidir. Eğer bir kişinin enerjisine uygun büyü yöntemi tespit edilemezse, yapılacak olan çalışma tutmayacaktır. İşinin ehli olan medyum hocalar bu konuda herhangi bir problem yaşamadan, gerekli işlemleri yapabilir. Ancak, çalışacağınız medyum hocanın bu noktada takılması durumunda, o kişi yerine daha tecrübeli ve bilgili bir medyum tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Gerçek medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizlerden gelen ve tarafsız olarak yayınlanan medyum yorum, şikayet ve öneri mesajlarını ana sayfadan okuyabilirsiniz. Tüm bu mesajlara ulaşmak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın