Medyum Yorumları

İngiltere Enfield Medyum Hocalar

Londra’nın otuz iki semtinden biri olan Enfield’de birçok Türk yaşamaktadır. Enfield medyum hocalar ulaşmak zor değildir. Sadece dayalı araştırma gerekmektedir. Medyumluk hizmeti almak isten kişi doğru medyumu bulduğunda hiç tedirgin olmadan medyuma güvenebilir ve istediklerini yapabilir. Medyumluk çok popüler olan bir uygulamadır bu yüzden çok fazla korsan medyum bulunmaktadır. Medyumluk hizmeti almak isteyen kişi mutlaka iyi araştırma yaparak sonuca ulaşmalıdır. Medyumluk sonradan kazanılan bir olgu değildir. Medyum yetenekleri doğuştan var olan yeteneklerdir.

Medyumluk Nedir?

Medyum olan kişi doğuştan doğaüstü güçler ile doğmuştur. Doğaüstü güçlere sahip olan medyumlar yetenekleri kullanmazlarsa körelirler sadece doğuştan var olan yeteneklerle medyum olmak imkansızdır. Doğuştan gelen yeteneklerin üzerine bir de gözlem gücü eklenerek medyumlar çok başarılı olurlar. Medyumluk yapmak isteyen kişi doğduğundan beri medyum olduğunu bilir sadece kendini geliştirmesiyle medyumluk yapmaya başlayabilir. Enfield medyum hocalar alanlarında çok başarılı kişilerdir. İyi enerjiyi hayata çekmek, kötü enerjiden korunmak gibi birçok konuda medyumluk hizmeti vermektedirler.

Nasıl Medyum Olunur?

Medyum herkesin olabileceği bir meslek değildir. Bir okulu bir kursu veya bir kitabı yoktur. Elbette medyumların danıştığı başucu kitapları vardır ama bu kitaplar medyumluk bilgilerini öğretmezler. Sadece medyum olan hocalara yol gösterirler. Medyumluk doğuştan süre gelen yeteneklerin kullanılmasıdır. Medyumlar gelecekten haber almazlar. Medyumlar sadece aracıdırlar. Doğaüstü varlıklar ile iletişime geçerek gelecek hakkında veya bir konu hakkında onlardan bilgi alırlar. Doğuştan var olan kadim medyumluk bilgisiyle birleşen deneyim ve gözlem yeteneği ile medyumluk hizmeti veren Enfield medyum hocalar güvenilir medyum hizmeti vermektedirler.

İyi Enerji Nedir?

Enfield medyum hocalar kişinin hayatına iyi enerji vermek için birtakım çalışmalar yapmaktadırlar. Bu çalışmalar konuya ve hocalara göre değişiklik göstermektedirler. Birçok farklı konuda iyi enerji çalışması yapılabilmektedir. İyi enerjiyi hayatımda çekmek kadar kötü enerjiden de korunmak önemlidir. Kötü enerjiden arınma ve korunma gibi bir enerji çalışması yapıldığında kişinin hayatında fark edilen değişiklikler olur. İyi enerji çalışması yaptırdığı andan itibaren kişi hayatına iyilik ve güzellikleri çekecektir. İyi enerjiyi hayatına çekmeye başlayan kişinin hayatı birçok konuda düzene girecektir. Daha sağlıklı, daha başarılı, daha huzurlu bir hayata sahip olan kişi daha mutlu olacak ve çevresindeki kişilere de iyi enerji verecektir.

Enfield medyum hocalar ile doğru enerji çalışmasını yaptırmak mümkündür. Her insanın bir enerjisi vardır. Bazen daha hiç tanımadan ilk anda bazı kişileri sevmeyiz bunun nedeni o insanlar bizim farklı bir enerji boyutuna sahip olmamızdır. Enerjiler hayatın her alanında vardır. Dünya bir enerji oluşumunun üzerine kurulmuştur. Dünyadaki her nesnenin ve her kişinin bir enerjisi vardır. Çevremizdeki her enerjiyi iyi veya kötü üzerimize çekeriz. Bu da kişinin ihtiyacı olandan fazla enerjiye maruz kalması demektir. Enerji çalışması yaptıran kişi tıpkı fazla yüklerinden kurtulmuş gibi fazla enerjilerden arınacaktır ve kendini hafiflemiş hissedecektir.

Doğru medyuma ulaşmak için sitemizi inceleyebilişiniz. Bu sayede aradığınız medyum hakkındaki yorumları okuyabilir ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın