Medyum Yorumları

Domuz Yağı Büyüsü

Dünyevi alemdeki sorunlarımızda, birilerine zarar vermeden önce tekrar tekrar düşünmemiz gereklidir. Fiziki olarak verilecek zararlarda yasalar devreye girerek ceza vereceği gibi, masum insanlara manevi alemler aracılığıyla zarar vermek de bir takım sonuçlar doğurabilir.

Birilerine zarar verme amacıyla yapılan büyü uygulamalarına kara büyü adı verilir. Kara büyü çalışmaları tarihin ilk dönemlerinden bu yana sürdürülmekte, insanların hayatlarına büyük bir kötülük olarak dahil olmaktadır. Kara büyü yöntemleri içerisinde en yaygınlarından biri de domuz yağı büyüsüdür.

medyum yorum

Domuz yağı büyüsü, özellikle Anadolu’da çok sık kullanılır. Kişilerin hayatlarını karartmak, zihinlerini bulandırmak ve kötülük yapmak amacıyla uygulanan bu büyünün sonuçları çok keskindir. Eğer kontrolsüz bir şekilde yapılırsa karşı tarafı ölüme bile götürebilir. Nasıl etki edeceği bilinmediğinden, büyü bozma uygulaması yapılana kadar etkisi farklı yollardan görülür. Eğer yapan hocanın nefes gücü yüksekse muska gibi koruyucu yöntemler bile işe yaramayabilir.

Domuz yağı büyüsünün ayırma gibi amaçlarla kullanıldığı da zaman zaman görülebiliyor. Genellikle tecrübesiz medyumların yanıldığı bir konu olarak, domuz yağı büyüsünün ayırma amacıyla kullanılması oldukça tehlikelidir. Bu büyüye ait enerjilerin kişileri ayırırken hayatlarını karartma ve zarar verme ihtimali vardır. Bu nedenle ayırma işlerinde hiçbir zaman domuz yağı büyüsü tercih edilmemelidir.

İşinin ehli medyumlar kara büyü uygulamalarından her zaman uzak durur. Medyum hocalar, bu tarz büyü uygulamalarını hayati bir mesele olmadığı sürece yapmazlar. Ayırma gibi amaçlarla yapılan çalışmalarda papaz büyüsü gibi çok daha etkili olan yöntemleri tercih ederler. Eğer ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız, medyum hocanın papaz büyüsüne yönlendirmesini tercih etmelisiniz. Papaz büyüsü bu konuda en etkili büyü yöntemidir. Papaz büyüsünün etkilerini öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için sitemizdeki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın