Medyum Yorumları

Saç Büyüsü

Büyü yapılmaya başlandığı andan itibaren medyum hocalar belli başlı uygulamalar için daha fazla talep almıştır. Maneviyatın sonsuz enerjisinin fiziki aleme etkisini keşfeden kişiler hayatlarını düzene sokmak için medyumlara gitmiştir. Özellikle en çaresiz kaldıkları anlarda medyum hocalara koşan insanlar başta aşk olmak üzere duygular ile alakalı konularda medyumlara hala başvurmaktadır.

Saç büyüsü, aşk hissini ortaya çıkartmak için uygulanan en temel tekniklerdendir. Çok eski dönemlerden beri yapılan bu büyünün etkileri kısa sürede kendini belli eder. Çalışma mantığı diğer büyüler gibi belirsizdir ancak tecrübeli medyum hocalar tarafından başarıyla uygulanabilir.

Saç büyüsü yapılan bir kişi önce kendi duygularının daha yoğun şekilde ortaya çıktığını görür. Bu duygular elbette büyünün amacı doğrultusundadır. Büyülenen kişide etrafa karşı ilgi ve sevgi gözlemlenir. Bu aşama büyünün etkisinin ilk görülmeye başladığı andır.

Saç büyüsü ile büyülenen kişi etrafındaki kişileri de fark etmeye başlar. Kişinin çevresinde pek çok insan bulunuyor olsa bile büyü etkisiyle büyüyü yaptıran kişi daha ilgi çekici görünür, her zaman diğerlerinden daha fazla dikkat çeker. Bu durum her geçen gün daha belirgin hale gelir ve büyülenen kişi en sonunda büyüyü yaptıran kişiye dayanılmaz bir sevgi beslemeye başlar. Bu sevgi hissi her geçen gün gelişir ve en sonunda aşk halini alır.

Çok uzun süredir yapılan saç büyüsünün etkisi genellikle bu tarz durumlarla kendini gösterir. Aşk amacıyla bu yöntemi kullanmak yaygın olsa da aşk amaçlı en etkili büyü türü papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü hem daha hızlı etki eder hem de çok daha yoğun bir aşk haline vesile olur. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın