Medyum Yorumları

Sabun Büyüsü

Büyülerin etkili olması için manevi alemlerde başlayan ve etkileri fiziki dünyaya yansıyan bir takım olaylar gelişmelidir. Medyum hocalar tarafından tetiklenen enerjiler, kişilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda yönlendirilir ve büyüden istenen sonuç elde edilir. Bu durum sabun büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü için geçerlidir.

Sabun büyüsü diğer büyü türlerine kıyasla daha farklı etki eder. Bunun temel sebebi sabun büyüsünün kara büyü kategorisinde değerlendirilmesidir. Kara büyülerde ortaya çıkan enerjiler farklı şekillerde ekti göstermeye meyillidir. Çoğu medyum hoca tarafından yapılmayan kara büyü çalışmalarında hocaların uzmanlığı diğer büyülere göre daha zayıftır. Bu yüzden bu tarz büyülerin ne kadar sürede tutacağı tam olarak kestirilemez.

Sabun büyüsü yapıldığı amaca göre değişik sürelerde bu aleme yansır. Ayırma gibi amaçlarla da yapılabilen bu büyü, bu tarz bir etkiyi yaklaşık olarak bir haftada ortaya çıkarır. Ancak, bu süre hocanın çalışma yaptığı kişiye göre değişiklik gösterecektir. Ayırma için sabun büyüsü yapılan kişilerin enerjileri yüksekse büyü daha geç tutacaktır. Yine aynı şekilde medyum hocanın nefes gücü büyünün tutması ile doğrudan bağlantılıdır. Nefes gücü zayıf olan bir medyumun büyüsü daha geç tutar.

Kara büyü ve zarar verme amacıyla yapılan sabun büyüsü bir haftadan bir aya kadar değişen sürelerde etki eder. Yapan hocaya ve yapılan kişiye bağlı olarak büyünün hiç tutmama ihtimali bile bulunur. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de kesin olarak tutacağı süre söylenemez.

Sabun büyüsü hangi amaçla kullanılıyor olursa olsun papaz büyüsü bu büyü türüne kıyasla daha kesin sonuçlar verir. Papaz büyüsü hakkında daha fazla bilgi almak ve hangi amaçlarla kullanılabileceğini öğrenmek için sitemizde yer alan diğer yazıları okuyabilirsiniz.

Sizlerden gelen şikayetler ana sayfamızda toplanmaktadır. Şikayet yazmak ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın