Medyum Yorumları

Aşk Büyüsü

Bir büyü yapılmaya başladığı zaman, medyum hocanın uyguladığı yöntemler doğrultusunda, bir takım etkiler, hem gaybi alemlerde, hem de dünyevi alemde ortaya çıkar. Gerçek bir medyum hoca, her zaman için en iyi etkiyi almaya çalışır ve yaptığı büyüde kendine ait özel teknikler kullanır. Özellikle aşk büyüsü için geçerli olan bu durum, kişilerin en iyi şekilde birbirlerine yaklaşması gerektiğinden, çok daha karmaşık adımlar içerir.

Aşk büyüsü yapan bir medyum hoca, öncelikle iki tarafı da inceler. Bunun akabinde, ister geleneksel, ister kendine ait yöntemleri kullanarak, gaybi enerjilerin dünyada istendiği doğrultuda şekillenmesini sağlar. Aşk büyüsü, bu işlemler tamamlandıktan sonra etkisini göstermeye başlar.

Büyülerin ne kadar sürede tutacağını belirlemek net olarak mümkün değildir. Aşk büyüsünde, iki kişinin de iradesi söz konusu olduğundan, büyünün etki etmeye başladığı andan itibaren, tam olarak ne kadar sürede tesir edeceği bilinemez. Bu süreler, kullanılan yöntemlere, büyünün yapıldığı saate, kişilerin arasındaki önceki bağlara ve pek çok faktöre bağlı olarak değişir. Bu değişkenlerin hepsini hesaplamak mümkün olmadığı gibi, aynı şekilde tam olarak nelerden etkilendiği bilinmemektedir.

Aşk büyüsünün daha hızlı tutması için, medyum hocanın yaptığı bir takım ek uygulamalar olabilir. İyi bir medyum hoca ile çalışmanız ve özellikle hızlı şekilde sonuç almak istediğinizi ifade etmeniz halinde, medyum hoca gereken her türlü ek çalışmayı yapacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın