Medyum Yorumları

Bakım Nedir? Bakım Nasıl Yapılır?

Bakım çalışmaları medyum hocaların yaptıkları özel uygulamalardan bir tanesidir. Bu çalışmalar ile insanların üzerinde var olan enerjiler anlaşılır, insanların öte alemlerde bulunan yansımalarındaki sorunlar tespit edilir.

Bu çalışmalar her medyum tarafından yapılabilecek basit uygulamalar değildir. Tamamen diğer alemlerde var olan enerjilerin kullanılıyor olması bakım yapacak olan medyum hocaların mutlaka kendilerini geliştirmiş olmasını gerektirir. Bu alanda profesyonel olmayan medyumların bakım yapabilmesi mümkün değildir.

Bakım yapan medyumlar bu çalışmaları almış oldukları eğitimler sırasında öğrenir. Eğitimlerin adeta temelini oluşturan bakım kısmı medyumlukta önemli bir rol oynar. Gerçek medyum hocalar, bu çalışmaları yapabilmek için hem teorik hem de pratik eğitimler alır.

Medyumlar tarafından yapılan tüm çalışmalarda birden fazla ilim kullanılmak zorundadır. Özellikle konu bakım gibi daha özel uygulamalar olduğu zaman kullanılacak ilimler fazlasıyla değişir. Bu çalışmaları yapacak olan medyumun tecrübeli olması çok önemlidir. Eğer medyum hoca yeteri kadar tecrübe sahibi değilse yapacağı çalışma asla verimli olmaz.

Bakım yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bunların en başında, enerjilerin doğru şekilde tanımlanması ve sınıflandırılması gelir. Eğer medyum hocanın enerjiler konusunda bilgisi yetersizse yapacağı sınıflandırma doğru olmayacaktır. Bunun akabinde ise büyü bozma gibi çalışmalarda istenen sonuç alınamayacaktır.

Bakım Yaparken Hangi İlimler Kullanılır?

Bakım yaparken kullanılan ilimler yapılacak olan çalışmanın detaylarına göre değişmektedir. Medyum hocalar bu uygulamaları yaparken öncelikle kişilerin enerji alanını doğru şekilde tanımlamaya gayret eder. Bu tanımlamanın yapılabilmesi ise havas ilmi ile mümkündür.

Bakım yapan medyumlar havas kullanarak özel dualar okur. Bu dualardan gelecek olan enerji ile kişinin enerjisi karşılaştırılır. Medyumların almış oldukları eğitimler sayesinde herhangi bir fark olup olmadığı görülebilmektedir. Eğer bir fark tespit edilirse bu durum büyünün işareti olabilir.

Bunun dışında ledün ilmi de bakım sırasında kullanılmaktadır. Bu ilim aracılığıyla medyum hocaların enerjileri daha rahat tanımlaması ve yönlendirilmesi sağlanır. İlmin tam olarak ne amaçla ve nasıl kullanıldığı gizli tutulmaktadır.

Medyumlar duruma göre başka ilimlerden de destek alabilirler. Bakım çalışması çok karmaşık bir işlem olduğu için kimi zaman daha farklı uygulamalara da ihtiyaç duyulmaktadır.

Bakım Yaptırmak Gerekli Midir?

Bakım genellikle kişiler kendilerine bir büyü yapıldığından şüphelendiği zaman yapılmaktadır. Eğer kendinizi büyü etkisi altında hissediyorsanız, devamlı olarak kabus görüyor veya başka büyü belirtileri gösteriyorsanız bakım yaptırmanız gerekebilir.

Bunun dışında bakım yaptırmak için herhangi bir sebep yoktur. Bu çalışma genellikle ortada şüphelenilen bir durum varsa yapılmaktadır. Ancak, dileyen herkes bir medyum hoca ile çalışarak, istediği her zaman bakım yaptırabilir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın