ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum şeref batur

Medyum Yorumları

Kocaeli Medyum Hoca

Her ne kadar, iyi niyetli çalışmalar ve hayatlarımızı düzenlemek için gaybi alemlerin sonsuz enerjisi olan büyülere başvuruyor olsak da, kimi zaman bazı kötü niyetli insanlar tarafından yapılan büyüler ile hayatlarımızda belli problemler ile karşılaşabiliyoruz. Özellikle, pek çok konuda olduğu gibi, insanların hayatlarını değiştirebilecek veya birileri ile aralarına nifak sokacak, ayıracak tarzda gerçekleştirilen büyüler, bizim veya sevdiklerimizin hayatını hiç olmaması gereken yollara sokabilmektedir. Kocaeli medyum hocaları, büyü yapma konusunda yetenekli oldukları gibi, bu tarz olumsuz durumlarda, bize veya sevdiklerimize yapılan büyüleri bozmak konusunda da fazlasıyla başarılı isimlere sahip.

Medyum hocalar, büyü yapmayı bildikleri kadar, büyü bozmayı ve kötü niyetli insanlardan korunmayı da bilmek zorundadır. Bu sayede, büyünün tüm detaylarına hakim olarak, hem daha iyi sonuçlar alınan uygulamalar yapabilir, hem de insanların yaşamış oldukları sorunlara daha rahat çözüm sağlayabilirler. Büyü bozma çalışması yapan Kocaeli medyum hocaları da, bu doğrultuda hem büyü yapmaya hem de yapılmış olan büyüleri bozmaya aynı ölçüde hakim durumdadır.

Medyumluk işinde her zaman bilgi ve eğitim fazlasıyla önemlidir. Bir medyum hocanın eğitimi, büyü yapmak kadar büyü bozmayı ve korunmayı da içerir. Örneğin, Kocaeli medyum hocalarından birine başvurduğunuzda, size yapılan büyüyü rahatlıkla bozduğu gibi, aynı zamanda bu büyü ile ilgili benzer bir sorunu tekrar yaşamamanız için korunma uygulamaları da gerçekleştirebilir.

Tüm bu büyü ve diğer büyü bozma uygulamaları, medyum hocanın yetenekleri doğrultusunda belli bir zamanda sonuçlanır. Eğer hocanın nefes gücü ve uyguladığı yöntemler yeteri kadar kuvvetliyse, büyü çok kısa sürede bozulacak ve kişiler eski hallerine dönecektir. Aynı şey, büyü yaparken de geçerli olduğu gibi, medyum hocanın nefesi ve bilgisi, manevi alemlerle alakalı her konuda en ön plandadır.

Sizlerden gelen şikayetler ana sayfamızda toplanmaktadır. Şikayet yazmak ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın