ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

aşk duası yazan hocalar

Medyum Yorumları

En İyi Medyum Yorumları ve Şikayetleri

Manevi dünyanın gizemleri bizlerin anlayabileceğiniz çok ötesindedir. Bu alemlerde bizlere ait izler, enerjiler bulunuyor olsa da gerçekte durum çok daha karmaşıktır. En iyi medyum yorumlarında bile kendinden söz ettiren medyumlar, bu alemlerin tüm sırlarına vakıf olamamaktadır.

Yıllar boyunca medyum hocaların edindiği ve gelecek nesillere aktardığı bilgiler doğrultusunda, bu alemlerde var olan her enerjinin fiziksel kurallardan bağımsız olduğu öğrenilmiştir. Dünyamızda, belli fizik kanunları bulunurken manevi dünyada herhangi bir kanun veya yıpranma gibi kavramlar söz konusu değildir. En iyi medyum yorumlarında bahsedilen, mucizevi gibi görünen çalışmaların yapılabilme sebebi de tam olarak bu durumdan kaynaklanmaktadır.

Tıpkı bu kuralların var olmadığı gibi öte alemlerde herhangi bir mesafeden söz etmenin de mümkün olmadığı unutulmamalıdır. Medyumlar, yaptıkları tüm büyülerde mesafelerden söz etmeden, sadece manevi dünyanın gücünü kullanarak çalışmalar gerçekleştirir En iyi medyum yorumlarında anlatılan deneyimlerde, hiçbir zaman büyünün uzaktan yapıldığına veya medyum hoca ile bir arada olunduğuna dair bir bilgi verilmesinin önemi bulunmamaktadır. Sınırları olmayan bir alemde, dünyevi mesafeler ile düşünmek çok yanlış olacaktır.

Büyüler Uzaktan Yapılabilir Mi?

En iyi medyum yorumlarında, büyü konusunda uzman medyumları tavsiye eden kimi kişilerin farklı ülkelerde olduğunu görmek mümkündür. Medyumlar, yeri geldiği zaman dünyanın diğer ucundaki insana bile büyü uygulaması yapabilmektedir.

Elbette bu durumun belli sınırları bulunur. Örneğin, bir büyü çalışmasında malzeme kullanılıyorsa veya büyülenecek olan kişinin bir eşyasına ulaşmak gerekliyse çalışmanın uzaktan yapılması daha zor hale gelecektir. Ancak, en iyi medyum yorumlarında adından söz ettirebilecek kadar tecrübeli medyum hocalar, bu malzemeleri kargo veya başka yöntemler ile ulaştırabilmekte, her yere istenen şekilde büyüyü başarıyla yapmaktadır.

Güvenilir bir medyum, büyünün türü her ne olursa olsun istenen çalışmayı en iyi tesirle hayata geçirir. Bu durumda herhangi bir mesafenin veya uzaklığın önemi söz konusu değildir.

Uzaktan Yapılan Büyünün Farkları Nelerdir?

En iyi medyum yorumlarında adından bahsedilen, işinin ehli olan medyum hocaların bahsettiği üzere, büyülerin uzak veya yakından yapılması arasında etki konusunda herhangi bir fark bulunmamaktadır. İsim yapmış, bu alanda kendinden sürekli bahsettiren medyum hocalar bugün dünyanın her yerine büyü çalışması yapabilmektedir.

Büyülerin tüm dünyada ortak bir değer olması nedeniyle, medyum hocalar başka kültür ve milletlerden insanlara da çalışma yapabilmektedir. En iyi medyum yorumlarında görüleceği üzere, kimi zaman farklı milletlerden ve kültürlerden insanlar, Türkiye’de çalışan çok başarılı medyumları tercih etmekte, bu kişilere vefkten büyüye kadar sayısız manevi çalışma konusunda güvenmektedir.

İşinin ehli olan medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen yorum ve şikayetleri okuyabilir, dilerseniz soru sorabilir ya da kendi deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm yorumlara ulaşmak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın