ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

ayırma büyüsü etkileri

Medyum Yorumları

Ayırma Büyüsü

Büyü yapılırken her şeyden önce doğru bir medyum hoca ile çalışılması çok önemlidir. Yanlış bir kişiyi seçmeniz halinde, yapılan büyünün tutmaması dışında herhangi bir ihtimal söz konusu bile olamaz. Gerçek medyum hocalar, tutmayan büyüler için bile ekstra çalışmalar yaparak istenen sonucu alabilmenizi sağlarken, doğru medyumu bulamazsanız, kimi zaman ayırma büyüsünün ters tepmesine bile yol açabilirsiniz.

Ayırma büyüsü gibi, özellikle iki kişi arasında oluşan bağlara direkt olarak etki eden ve iradeleri baskılamak üzerine kurulu olan büyü çalışmalarında, yapılacak olan uygulamanın mutlaka hassas bir şekilde incelenmesi gereklidir. Eğer medyum hoca bu incelemeyi yetersiz yaparsa, iki kişi arasında değil ayrılık, bağların güçlenmesi ve daha sadık bir ilişki oluşması bile mümkün olabilir. Bu nedenle, özellikle ayırma büyüsü için çalışacağınız medyum hocayı çok iyi belirlemeniz gereklidir.

Medyum hocalar her zaman için kendilerine başvuran kişileri mağdur etmemek için özel olarak çalışır. Ayırma büyüsü için de geçerli olan bu durum, medyum hocanın en başarılı sonucu alabilmesi için şarttır. Gerçek medyumlar, her daim gaybi alemlerin gizli enerjilerinin farkında ve bu enerjilere saygılıdır. Pek çok medyum hoca, kendilerine danışan kişilerin sorunlarına öncelik vermemenin bu enerjilere yapılacak bir nankörlük olduğunu düşündüğünden, özel olarak buna özen gösterir. Ayırma büyüsü yaptıracağınız medyum hocanın da bu niteliklere sahip, bilgili ve gerçek bir medyum olması çok önemlidir.

Sizlerden gelen şikayetler ana sayfamızda toplanmaktadır. Şikayet yazmak ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın