ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

iranlı selman hoca

Medyum Yorumları

Soğutma Büyüsü

Çoğu insan yapılan büyünün sadece medyum hoca tarafından yapılıp biteceğini, yaptıran kişinin hiçbir ek çalışma yapması gerekmediğini düşünmektedir. Bu durum bir açıdan doğru olduğu gibi, bir açıdan eksiktir. Örnek vermek gerekirse, bir soğutma büyüsü yapıldığında, büyü ile alakalı olan her şeyi işinin ehli olan medyum hoca yapmalıdır. Bu teknikler halka açık olmadığından, sadece el verme yöntemi ile medyumdan medyuma aktarıldığı için büyüyü yaptıranın bu noktada müdahale etmesi mümkün değildir. Ancak, medyum hocanın işi bittikten sonra, harekete geçen manevi enerjileri daha da güçlendirmek, hatta kimi zaman soğutma büyüsünün çok daha hızlı etki etmesini sağlamak için bazı ek çalışmalar yapılabilmektedir.

Normal şartlarda, büyüyü yapan medyum hocanın nefes gücü ve uyguladığı teknik, her zaman sonuç alınması için yeterlidir. Eğer büyüyü yaptıran kişi, büyüye müdahil olmak istemiyorsa, medyum hocanın yaptığı büyünün sonuçlanmasını beklemek istiyorsa herhangi bir çalışma yapmasına gerek olmaz. Soğutma büyüsü, yine normal şekilde etkisini gösterecek ve istenen sonucu verecektir. Ancak, bazı durumlarda, eğer medyum hocanın yapmış olduğu çalışma buna müsaitse ve büyüyü yaptıran kişinin yapabileceği katkılar bulunuyorsa, çeşitli dualar veya zikirler ile büyü yaptıranın soğutma büyüsüne müdahale etmesi mümkün olabilir. Bu durum, her büyü için geçerli olmadığı gibi, kimi zaman yapılması doğru olmayabilir. Eğer böyle bir konuyu merak ediyorsanız, medyum hocaya bu konuyu sorarak, ne yapmanız gerektiği konusunda bilgi alabilir ve mümkünse çalışmaya katkı sağlayabilirsiniz.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    munire

    Almanyada yasiyorum burada hoca bulmak cok zor neyseki ali gurses hocayla internet vesilesiyle denk dustuk yaptigi islem sayesinde evim kurtuldu diyeyim siz anlayin burada bir kadin kocama resmen suluk gibi yapisti kotu bir kadin ondan uzaklastirip tekrar evine baglanmasini sagladik buyu yoluyla yaptigi calisma cok etkili oldu birkac gunde degisti adam allah bin kere razi olsun bu hocadan insallah rabbim herseyi gonlune gore verir ben almanyada yasamama ragmen hic sorun cikmadan bana geldi calisma ali hocayi bu yuzden cevremede tavsiye ediyorum burdanda tavsiye ederim kesinlikle (telefonu +90 535 590 62 75 hocanin)

Yorum yapın