ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum ali osman

Medyum Yorumları

Hatay Medyum Hoca

Her medyum hoca, büyü uygulaması yaparken kendine ait bir yöntem geliştirebilir. Büyücülerin genel olarak yaptıkları tüm uygulamalarda, mutlaka az ya da çok miktarda kişisel unsur bulunur. Bunun en önemli sebebi, medyum hocaların yaptıkları işe nefes güçlerini çok daha rahat ve yoğun şekilde katabilmeleridir. Eğer medyum hoca, yaptığı büyüye kendinden bir şeyler ekleyebiliyorsa, bu durumda nefes gücünü çok daha rahat şekilde kullanacaktır. Hatay medyum hocaları da, aynı şekilde çok sayıda farklı yöntem kullanarak büyülerini yeniden şekillendirebilir, pek çok farklı uygulamada kendilerine ait izler bırakabilmektedir.

Kadim uygarlıklardan bu yana devam eden büyüler, her dönemde öneme sahip olmuştur. Her dönemin medyum hocaları, kendilerine uygun şekilde büyüleri düzenleyerek nitelikli bir uygulama haline getirmiştir. Bunlar içerisinde bulunan Hatay medyum hocaları da, günümüzde kadim uygulamaları geliştirmeye devam etmektedir.

Eski dönemler kadar, günümüzde de çok sık kullanılan tütsü malzemesi, büyünün hem daha güçlü bir şekilde fiziki aleme yansımasına, hem de daha hızlı tutmasına yardım etmekte. Malzemeleri çok özel olan belli tütsüler tercih eden Hatay medyum hocaları, özellikle türüne bağlı olarak pek çok farklı tütsü ile çalışabiliyor. Hem daha hızlı tutması, hem de normalde tutmayacak olan büyüleri bile güçlendirerek tutabilmesini sağlayan tütsü, medyum hocanın elinde çok büyük değer kazanıyor.

Elbet ki, Hatay medyum hocalarının kullandıkları tütsüler ile evde yakılan tütsüler aynı şey değil. Büyü için kullanılan, tam saflıktaki özel tütsüler, medyum hocaların bağlantıları sayesinde bulunabiliyor. Sıradan insanların ulaşmasının zor olduğu bu nadir malzemeler, fazlasıyla özel olduğu için her büyüde de kullanılmıyor.

Kadim bilgilere sahip olan Hatay medyum hocaları, malzemeler konusunda da aynı derecede profesyonel. Gerek tütsüler, gerekse diğer malzemeler konusunda yetenekli olan medyumlar, büyülerin en hızlı ve etkili şekilde tutması için gereken her şeyi yapmakta.

Sizlerden gelen şikayetler ana sayfamızda toplanmaktadır. Şikayet yazmak ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın