ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum azad hoca

Medyum Yorumları

Tarafsız Medyum Yorumları ve Şikayetleri

Dışarıdan bakıldığında sadece birkaç dua okunarak yapılıyor gibi görünen büyüler bile aslında fazlasıyla karmaşık süreçlerden sonra dünyamıza ulaşmaktadır. Tarafsız medyum yorumlarında insanların paylaştığı tüm deneyimler diğer dünyalarda var olan enerjilerin kullanımını anlatmaktadır. Bu enerjiler çok güçlü ve yoğun olduğu için asla basit bir şekilde dünyaya yansıtılamamaktadır.

Bir medyum hocanın yapacağı büyüye göre çizmesi gereken detaylı bir plan bulunur. Bu planın ne olduğu ve nasıl bir yol izleneceği sadece medyum hoca tarafından bilinebilir. Tarafsız medyum yorumlarında karşınıza çıkacağı üzere, pek çok kişinin farklı yöntemler ile yapılan büyülerle karşılaşması gayet normal kabul edilir.

Bir büyüye başlandığında öncelikle kişinin bu büyüden tam olarak verim alması hedeflenir. Bunu sağlayabilmek için de mutlaka kişinin enerjisi ile uyumlu bir büyü yapılmak zorundadır. Bunu yapacak olan medyum hoca, bakım adı verilen özel bir uygulama ile işe başlar. Bakım kısmı tecrübe ve bilgiyi bir arada gerektirir.

Tarafsız medyum yorumlarında kimi büyünün malzemeli kiminin herhangi bir malzeme kullanılmadan yapıldığını görmek mümkündür. Bu gibi durumların en temel sebebi, yapılacak olan çalışmanın kişiden kişiye farklı etki edecek olmasıdır. Yöntemden bağımsız olarak medyum hocaların yaptığı her türlü çalışmada malzeme ve benzeri konular kişinin enerjisine bağlı belirlenmektedir.

İlimler büyüde çok önemli rol oynar. Bunların en başında havas adı verilen kadim bir ilim gelmektedir. Herkes tarafından kullanılamayan havas ilmi oldukça karmaşık güçler içerir.

Havas İlmi Neden Önemlidir?

Havas, surelerin ve duaların gücünü kullanan, hem karmaşık hem de fazlasıyla güçlü bir ilimdir. Bu ilmi kullanmak için mutlaka profesyonel bir eğitimden geçmek gereklidir. Tarafsız medyum yorumlarında karşınıza çıkan tüm başarılı medyumlar, her çalışmasında havas ile ilgili bir noktayı kullanacaktır.

Çok eski tarihlere dayanan bu ilmin kullanımı sadece el verme yöntemi ile aktarılan bilgiler sayesinde mümkündür. Medyumlar, havas ilmini eğitimleri sırasında üstat medyumlardan öğrenerek çalışmalarında kullanabilir. Bu gibi ilimlerin hiçbir şekilde kitaptan veya internetten öğrenilmesi mümkün değildir.

Tüm İlimler Manevi Çalışmalar İçin Gerekli Olabilir

Öte alemlerde bir sonsuzluk vardır. Bu sonsuzluğun sahip olduğu kudret insanın sınırlı idrak kapasitesi ile anlaşılabilir bir şey değildir. Bunu yalnızca o alanda eğitim alan medyumlar biraz olsun anlayabilir.

Tarafsız medyum yorumlarında, insanlara en karmaşık durumlarda bile yardım eden medyumların ilim bilgisi hiç şüphesiz yüksektir. Sadece havas değil, daha farklı çok sayıda ilim büyülerde gerekli olabilir. Yapılacak olan büyüden bağımsız olarak, medyumların pek çok ilimde uzmanlık sahibi olması çok önemlidir.

Sitemize medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen tüm yorum ve şikayetleri ana sayfada yayınlamaktayız. Tamamına ulaşmak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazarak diğer insanlara yol göstermek ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın