ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum barış

Medyum Yorumları

Eskişehir Medyum Hoca

İnsanların büyük kısmı, kendi geleceklerine dair yoğun bir merak içerisindedir. İnsanın doğası gereği oldukça normal olan bu durum, onları fal ve diğer geleceği gösterdiği düşünülen uygulamalara yöneltmektedir. Manevi alemler ile alakalı olduğu bilinen bu uygulamaları yapan kişiler olarak görülen medyum hocalara da bu konuda yoğun talep gelmektedir. Her şehirde olduğu gibi, Eskişehir medyum hocaları arasında da geleceği görebildiğini düşünen, bu iş için fal uygulamaları yaptığını iddia eden isimlere rastlamak mümkün.

Medyumluk uygulamalarının neredeye tamamı fal ve buna benzer enerjisel çalışmalar üzerine kurulmuştur. Bunlar dışında, manevi dünya ile alakası olmayan ve sadece kişilerin geleceğine dair bilgi verdiği düşünülen fal gibi uygulamalara çoğu medyum yanaşmamaktadır. Eskişehir medyum hocaları arasında da bu işi yapmadığını söyleyen, geleceğin Allah’tan başka kimsenin göremediğini belirten pek çok kişiye rastlamak mümkündür. Özellikle bu tarz uygulamaların gerçeği yansıtmadığını, bu işlerin sadece dolandırma amaçlı yapıldığını belirtmektedir. Medyum hocalar, çoğu zaman bunlardan uzak kaldığı gibi, özellikle fal konusundan kaçınılması gerektiğini belirtmektedir.

Medyumlar, gaybi alemlere ait enerjileri kullanarak çalışmalar yaparlar. Bu enerjiler, kadim bilgiler ve özel uygulamalar sayesinde öğrenilir. Asla var olmayan bir şey yaratılamayacağı gibi, aynı şekilde asla geleceğin görülmesine imkan yoktur. Eskişehir medyum hocalarından, işini hakkıyla yapan ve insanlara her daim doğruyu söyleyen gerçek hocalar, tam da bu nedenle fal uygulamaları yapmamaktadır.

Fal uygulamalarına alternatif olarak gösterilebilen, geleceği göstermiyor olsa da insanların hareketlerine ve yapmaları gerektiklerine dair rehberlik veren yıldıznameler haricinde, geleceğinizi görebileceğiniz, hayatınızı şekillendirebileceğiniz herhangi bir uygulama bulunmamaktadır. Yıldıznameler, bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en yakın uygulama olduğu gibi, bu özel emek isteyen uygulamayı yapabilen pek çok Eskişehir medyum hocasına rastlamak mümkün.

Sizlerden gelen şikayetler ana sayfamızda toplanmaktadır. Şikayet yazmak ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın