ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum burak papaz büyüsü

Medyum Yorumları

İsviçre Medyum Hoca

Medyumluk işi sadece büyüler ile ilgili değildir. Büyü dışında medyum hocaların yapmakta oldukları pek çok farklı çalışma da bulunur. İsviçre medyum hocaları gibi medyum hocalar bu konularda kendilerini geliştirmiş ve farklı büyü uygulamalarını gerçekleştirerek insanlara yardım etmeye devam etmektedir.

Büyü dışında sıkça yapılan çalışmalar arasında gösterilen muskalar pek çok farklı amaç ile kullanılabilmektedir. Bu çalışmalar genellikle büyüden korunmak amacıyla uygulanmaktadır. İsviçre medyum hocaları bu çalışmaları gerçekleştirirken havas da dahil olmak üzere birden fazla ilimden destek alır.

Medyumların yaptığı çalışmaların en basit gibi görüneni bile pek çok farklı karmaşık işlem içerir.  Örneğin, büyüden korunmak için yapılan muska uygulamalarında mutlaka Havas ve Ledün gibi ilimlerden yardım alınması gereklidir. Bu ilimler olmadan muskada kullanılacak olan duaların belirlenmesi mümkün değildir. Muska yapan İsviçre medyum hocaları, bu ilimleri kullanarak hangi duaların muskada yer alacağına ve ne kadar sayıda okunacağına dair inceleme yapar. Buna ek olarak, muska yapılırken okunacak duaların zamanlaması da etkili olması için önemlidir.

Muska, medyum hocaların genellikle bildiği ve doğru şekilde yapmayı başardığı çalışmalar arasında gösterilir. İsviçre medyum hocaları tarafından da yapılan bu uygulamalarda kesin olarak etki görülmektedir. Büyüden korunma muskası ile kendini koruyan bir kişinin kötü niyetli insanlar tarafından yapılan çalışmalardan etkilenmediği görülür. Bunun dışında başka pek çok amaç ile muska yapıldığı bilinmektedir.

İsviçre Medyum Hocaları Muska Yapabilir Mi?

İsviçre medyum hocaları eğer Havas ve Ledün gibi ilimlerde bilgi sahibiyse muska çalışmalarını başarıyla yapabilmektedir. Muska, diğer çalışmalara göre daha fazla ilim gerektirdiği için sadece işinin ehli olan kişilere bırakılmalıdır.

Halk arasında yaygın olarak muskaların sadece dualı kağıtlar olduğu düşünülür. Ancak böylesi bir durum yoktur. Medyumlar muska yaparken mutlaka detaylı bir araştırma yapmak zorundadır. İsviçre medyum hocaları tarafından yapılan muskalarda da okunacak duanın saatinden kullanılacak olan mürekkebe kadar her şeyin ayrı bir anlamı ve önemi vardır.

Muska işi mutlaka medyum hocalara bırakılması gereken çalışmalardır. Bu uygulamalar evde, bu işin eğitimini almamış kişiler tarafından asla doğru şekilde yapılamaz.

İsviçre Medyum Hocaları Hangi Konularda Muska Yapar?

İsviçre medyum hocaları tarafından yapılan muskalar pek çok farklı amaç ile hazırlanabilmektedir. Bunlardan en yaygın olarak kullanılanı büyüden korunmak için yapılan muskalardır.

Bunun dışında nazar ve benzeri kötücül etkilerden kurtulmak için de muska yapıldığı görülebilir. İsviçre medyum hocaları yine farklı ve etkili ilimler kullanarak bu çalışmaları doğru şekilde gerçekleştirecektir.

Tüm bunlar haricinde, medyum hocanın bilgisi ve tecrübesi yeterli geldiği sürece istenen her konuda muska yapıldığı görülebilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın