ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum cumhur hoca

Medyum Yorumları

Bereket Büyüsü

Bereket büyüsü ile ilgili çok sayıda farklı yöntem bulunmakta ve uzun yıllardır kullanılmaktadır. Aşk büyüsü gibi kadim dönemlerden kalan büyü yöntemleri arasında gösterilen bereket büyüsünde de yeni tekniklerin ortaya çıkması kaçınılmaz olmuştur. Medyum hocalar, bu teknikleri kullanarak insanlara her zaman yardım etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Medyumluk işinin karmaşık temellere dayandığı unutulmamalıdır. Bu temellerin her birinde sonsuz gizemleri ile öte alemler bulunur. Bereket büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler yapılırken bu temellerden gelen enerjiler kullanılır.

Bir büyü yapılırken kullanılan yöntem ne olursa olsun medyum hocalar tarafından öte alemlerin sonsuz enerjilerinden güç almaktadır. Bu nedenle, enerjilerin medyumlar tarafından ne kadar iyi tanındığına bağlı olarak kullanılan yöntemler de değişebilmektedir. Kimi medyum hoca, daha iyi sonuç aldığı için mum ile bereket büyüsü yapmayı tercih edebilir.

Mum ile Yapılan Bereket Büyüsü

Bereket büyüsü yapılırken mum kullanılması yaygın bir yöntemdir. Bu yöntem çok eski dönemlerden beri medyum hocalar tarafından tercih edilmektedir. Bu çalışmaları yapacak olan medyum hoca, öncelikle özel mumları belirlemeli ve temin etmelidir. Bu mumların yapımında bile kimi zaman özel dualar okunabilmektedir. Kimi medyum, tüm bu mumları kendisi yapmakta ve çalışmasına uygun hale getirmektedir.

medyum ali

Büyü yapılırken, bereket büyüsü yapılacak kişiye ait bir eşyanın mumun altına yerleştirilmesi gerekebilir. Eşya bulunamıyorsa, kişiye ait bir fotoğrafla da bu büyü yapılabilmektedir. Medyumlar, mumları yaktıktan sonra eriyene kadar özel dualar okuyarak büyüyü yapar.

Bu çalışma sırasında okunan dualar tamamen kişiye özel belirlenir. Herkese aynı duanın okunması mümkün değildir. Medyumlar, havas ve ledün gibi ilimlerin gizli bilgisinden yararlanarak gereken duaları belirleyecektir. Bereket büyüsü yapılırken, kullanılan ilimler herkese göre oldukça çeşitli hale gelebilir.

Büyünün doğru olması için yapılacağı saatin de dikkatli seçilmesi gerekir. Medyum hocalar, yine bilgilerinden ve tecrübelerinden yararlanarak en uygun saati bulur. Bereket büyüsünün belli saatlerde yapılmaması halinde, enerjiler yeteri kadar tesirli olmayabilir. Saat, numeroloji ve astroloji gibi ilimler sayesinde doğru hesaplanır.

Mum ile Yapılan Bereket Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Bereket büyüsü yapılırken hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun medyum hocanın nefes gücü çok önemlidir. İşinde uzman ve nefesi yeterli olan bir medyum tarafından yapılan bereket büyüsü çok daha kolay tutacaktır.

Bir büyünün kesin tutması gibi bir şey söz konusu değildir. En güçlü büyüler bile yerine göre tutmayabilir. Gayb alemlerinin gizemleri nedeniyle kimi zaman bu durumun sebebi asla bilinememektedir. Ancak, işinin ehli olan medyumların yaptığı bereket büyüsü uygulamaları, neredeyse kesin ihtimalle tutmakta ve insanların hayatına etki etmektedir.

Sitemize sizden gelen tüm medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajları, tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak ana sayfada bulunmaktadır. Tamamını okumak, dilerseniz kendiniz de yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın