ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum emin demirtaş

Medyum Yorumları

İzmir Medyum Hoca

İzmir medyum hocaları her gün pek çok farklı alanda çalışma için kendilerine başvuran insanlarla karşılaşmakta. Aşk büyüsünden papaz büyüsüne kadar çok sayıda farklı konuda talep alan medyum hocalar, insanlara zarar vermeyeceği sürece her çalışmayı kabul etmektedir.

Medyum hocalar çoğu zaman kendilerine başvuran kişileri reddetmez. Örneğin, sevdiği ile kavuşmak için bir vefke ihtiyaç duyan ve bu nedenle İzmir medyum hocalarından birine başvuran kişi eli boş gönderilmeyecektir. Ancak, imkansız bir istek için, hiçbir şekilde bağlantısı olmayan birinin aşkı için medyum hocaya giden kişi büyük ihtimalle reddedilecektir. Medyum hocalar gaybi alemlerin enerjilerini kullanarak dünyada belli etkilere yol açabiliyor olsa da bu etkiler sınırlandırılmıştır ve mucizevi şeyler yaratılması beklenmemelidir.

Yine bu örnekte olduğu gibi, İzmir medyum hocalarının hiçbir şekilde geleceği görmekle alakalı çalışmalar yapamayacağını da aklınızda bulundurun. Medyum hocalar hiçbir zaman geleceği göremez. Geleceği görmek Allah tarafından yasaklanmıştır, peygamberlerin bile sahip olmadığı bu yeti medyum hocalarda da elbette yoktur.

İzmir medyum hocaları çoğu alanda tecrübeli olsa da yapamayacakları büyüler olabilir. Gerçek medyum hocalar bir çalışmayı yapamayacağını anladığı zaman bunu kişiye bildirir veya alternatif yöntemlere yönlendirir. Medyum hoca ile kendisine danışan kişi arasındaki iletişim bu nedenle çok önemlidir. Durumun doğru şekilde anlatılması medyum hocanın sorumluluğundadır.

Gerçek medyum hocalar her zaman kendisine danışan kişiyle iyi bir iletişim kurar. Sorunlarını anlayarak en uygun çalışmaya yönlendirir. Eğer yapılacak olan çalışma imkansızsa veya farklı bir çalışma yapılması gerekiyorsa buna uygun öneriler sunar. Gerçek bir İzmir medyum hocası, olma ihtimali düşük olan şeyler için insanların duygularıyla oynamaması gerektiğini bilir, zayıf ihtimalli büyüleri kabul etmeyerek insanları zor durumda bırakmamaya özellikle gayret eder.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın