ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum erami hoca

Medyum Yorumları

Dolandırıcı Medyum Hocaları Nasıl Anlarız?

Gayb dünyası ile ilgili yapılan sayısız farklı çalışma arasında, sadece gerçek medyum hocalar tarafından yapılabilen vefkler de yer almaktadır. Dolandırıcı medyum hocaların hakkında hiçbir şey bilmediği bu özel konular, sadece güvenilir medyumlar tarafından yapılabilen, hassas ve etkili gaybi işlemler arasında gösterilmektedir.

Bir medyumun vefk yapabilmesi için mutlaka havas ilmi konusunda çok ciddi bilgi sahibi olması gereklidir. Havas ilmi, herhangi bir kaynaktan öğrenilmesi mümkün olmayan, sadece medyum hocaların elde edebileceği bilgilerle öğrenilen özel bir çalışmadır. Dolandırıcı medyum hocalar, bu ilimle ilgili ne kadar araştırma yaparsa yapsın herhangi bir sonuca varamayacaktır. Bu çalışma, yalnızca alanında uzman olan kişilerin yapabileceği bir iştir.

Havas öğrenmek, vefk gibi işlemleri yapabilmenin temel koşuludur. Gerçek medyum hocalar, bu işlemler sırasında havas ile birlikte ledün gibi ilimleri de kullanmaktadır. Dolandırıcı medyum hocalar, bu gibi ilimlere hiçbir şekilde erişemeyecektir. Bu ilimlerin tüm bilgisi gizli tutulmakta, medyumluk eğitimi almayan kişilerle paylaşılmamaktadır.

Dolandırıcı medyum hocalar, her ne kadar vefk yapabileceklerini iddia ediyor olsa da bu işlemi yapmak oldukça zordur. Vefk, gaybi alemlerin en karmaşık işlemleri arasında gösterilmektedir. Bu gibi çalışmaları yapacak olan medyum hocaların mutlaka tecrübeli olması gereklidir. Değil dolandırıcı medyum hocalar, gerçek medyum hocaların bile zaman zaman vefk yapamadığı bilinen bir durumdur.

Dolandırıcı medyum hocalar ile gerçek medyumlar arasında sayısız fark bulunmaktadır. Gerçek bir medyum, size olan yaklaşımından, yaptığı çalışmalara kadar her konuda diğerlerinden ayrılacak ve uzmanlığını belli edecektir.

Özellikle Hassas İşlemlerde Medyumları İyi Araştırmak Gerekir

Gayb alemleri ile alakalı tüm işlemler sadece gerçek medyum hocalar tarafından yapılabilmektedir. Ancak, hassas çalışmalarda, alanında uzman medyumları bulmak çok önemlidir. Tıpkı Dolandırıcı medyum hocalar gibi, vefk alanında uzman olmayan medyum hocaların da işlemlerinin başarısızlıkla sonuçlanması kaçınılmaz bir durumdur.

Dolandırıcı medyum hocaları anlamak için araştırma yaparken, kullanabileceğiniz bilgilerin en başında diğer insanların deneyimleri gelmektedir. Medyum hocalar ile çalışan pek çok kişi, başlarından geçen olayları detaylı bir şekilde anlatmakta, hangi medyumla çalışmanız gerektiği konusunda fikir edinmenizi sağlamaktadır. Dolandırıcı medyum hocalar, diğer insanların paylaştığı tüm bu deneyimler sayesinde kolayca ifşa olabilmektedir.

Gerçek Medyumlar Her Zaman Dürüsttür

Dolandırıcı medyum hocalar, yaptıkları çalışmalar için sizi ikna edebilmek adına abartılı söylemlerde bulunacak, imkansız olan, geleceği gösterme gibi işleri bile yapabileceklerini ifade edecektir. Bu kişiler, her zaman için gerçek medyum hocalardan kolayca ayırt edilebilmektedir.

Dolandırıcı medyum hocaların aksine, gerçek medyum hocaların hiçbir zaman yalan söylemediği bilinmektedir. Gerçek medyum hocalar, yapılamayacak bir çalışmayı en başında kabul etmeyecek, böylece hiçbir zaman mağduriyet yaşamayacağınızı garanti edecektir. Güvenilir medyum hocalar ile çalışan kişilerin de şahit olacağı üzere, bu alanda eğitim alan tüm medyum hocalar, insanlara asla mağduriyet yaşatmadan isteklerinin yerine gelmesine vesile olmaktadır.

Güvenilir medyum hocalar ile ilgili, sizlerden gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını değerlendirerek fikir edinebilirsiniz. Tümünü okumak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Reply
    Henkan

    Selam arkadaşlar umarım yorumumdan birileri fayda görür. Ben Berlin’de yaşıyorum, üç sene önce buraya yerleştim burada biriyle tanıştım mutlu bir yuva kurdum ama eşimle aramdaki kültür farkı nedeniyle yuvamız dağılma aşamasına geldi. İlk başta bana ilgisi çok olan kadın artık ilgilenmemeye başkasını aramaya başladı. Birkaç defa da söyledi yürümediğini. Çözmek için arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştığım Ali gürses hocaya aşk ve bağlama işlemi yaptırdım. Eşim üzerine yaptırdım çalışmayı. İşlem bittikten sonra 1-40 gün arası etki görüleceğini belirtti hocamız. 15. Gün civarında ilgisi artmaya başladı, büyü sonuçlandıktan sonra da zaten eskisinden daha iyi olduk. Ben normalde böyle olacağını bilseydim evlendiğimiz ilk gün ali hocayı arar aynı çalışmayı yaptırırdım. Hayatım gerçekten düzene girdi bu işlem sayesinde. Hiç olmayacak şekilde sevgisi evine eşine düşkünlüğü arttı. Seviyordum ama bu hale geldikten sonra daha başka sevmeye başladım. Özellikle Almanyadaki insanları mağdur eden çok dolandırıcı var internette sadece Almanya değil yabancı olunca hem yüksek fiyat çekiyorlar hem de parayı gönderdikten sonra bir daha ulaşamıyorsunuz o yüzden yazmak istedim bunları herkes bir değil doğru kişiyi bulmak gerekiyor. Bu konuda desteğe ihtiyacı olanlara Ali beyi öneririm 0535 590 62 75 numarası medyumali.com sitesi.

Yorum yapın