ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum murat güvenilir mi

Medyum Yorumları

Celb

Oldukça uzun süredir insanların isteklerinin yerine gelmesi için bir vesile aracı olarak kullanılan celbler, özellikle doğu kültüründe fazlasıyla merak edilen bir konu. Bu coğrafyada yaygın olarak bilinen ve araştırılan Havas ilminin temellerini oluşturan bu uygulama, gayb alemleri ile dünyevi alem arasında isteklerin gerçekleştiği bir kapı niteliğinde.

Celbler, medyum hocalar tarafından hazırlanan özel ve eski bir uygulama türüdür. Celb, farklı amaçlar için hazırlanabilir. Başta aşk ve sevgi içeren duygusal konular olmak üzere para ve maddi kazanç amaçlı celb hazırlandığı da görülebilmektedir.

Medyum hocalar kişilerin talepleri doğrultusunda celbleri hazırlar ve istenen amaç için programlar. Bu çalışma esnasında büyü içeren hiçbir yöntem kullanılmaz. Hazırlıklar tamamen dualar ve Havas ilmine ait kadim okumalar ile yapılır. Yine aynı şekilde, Havas’ın da büyü ile herhangi bir alakası yoktur.

Her celb kişiye özel olarak hazırlanır. Herkesin parmak izi farklı olduğu gibi ihtiyaç duyacağı uygulama da farklı olacaktır. Enerjilere göre değişkenlik gösteren çalışma türleri medyum hocanın tecrübesi ve bilgisi doğrultusunda tasarlanarak hazırlanır.

Bir medyum hoca celb yapımı için çok uzun saatler harcar. Basit birkaç duanın çok daha ötesinde olan celb uygulamaları onlarca, belki ihtiyaca göre yüzlerce kez dua okunmasına gerek duyar. Buna ek olarak, okunacak duaların her birinin saatleri vardır ve bu saatler medyum hoca tarafından çalışma sırasında hesaplanır.

Çok zahmetli bir iş olduğu için çoğu medyum hoca celb yapmaya kalkışmaz. Ancak bu özel çalışmaların etkisinin fazlasıyla kesin olması ve büyü enerjileri kullanılmadan, İslamiyete uygun biçimde yapılabilmesi nedeniyle yaygın biçimde tercih edilmektedir. İşinin ehli bir medyum hoca ile çalışmanız durumunda, istediğiniz her türlü etkiyi tam olarak elde etmenizi sağlayacak bir celb hazırlatmanız mümkündür.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın