ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum nasir

Medyum Yorumları

Her Medyum Hoca Vefk Yapabilir mi?

Vefk her medyum tarafından yapılabilecek kolay bir çalışma değildir. Bu çalışmaları yapabilecek olan kişiler hem eğitimleri hem de tecrübeleri ile bu iş için özel olarak hazırlanmış isimlerdir. Gerçek bir medyum hoca her türlü çalışmayı yapabileceğini hiçbir zaman iddia etmeyecektir. Eğer vefk gibi bir çalışma için yeterli bilgisi yoksa bunu belirtecek ve çalışmayı kabul etmeyecektir.

Vefk yapan hocalar yıllar boyu aldıkları eğitimleri kullanırlar. Bu eğitimler hiçbir zaman sıradan insanların ulaşamayacağı kadar karmaşık çalışmalardır. Gerçek bir medyum hoca bu ilimlere hayatını adamadığı sürece erişemez.

Medyumların bilgisi ve yetenekleri her daim gelişmektedir. Eğer bu işe baş koymuş bir medyum ile karşılaşırsanız bu medyumun kendini devamlı olarak geliştirdiğini ve bu sayede insanlara daha fazla yardımcı olabildiğini görebilirsiniz. İşte yalnızca bu şekilde bir anlayışa sahip olan medyum hocalar tarafından vefk yapılabilmektedir.

Vefk yapan hocalar her yaptıkları çalışmada yeni bir şey öğrenirler. Sonsuz bir kudrete sahip olan gayb alemlerinden en iyi şekilde yararlanmanın tek yolu devamlı olarak kendini geliştirmektir. Hiçbir insanın sınırlı akıl kapasitesi bu bilgilerin tamamına erişmeye yetmez. Ancak zaman içerisinde öğrenilen bilgiler ve kişilerin kendilerini geliştirmesi ile vefk de dahil olmak üzere her konuda başarılı çalışmalar ortaya çıkabilir.

Vefk Yapan Hocalar Nefes Güçleriyle Ön Plana Çıkarlar

Her medyum hoca aynı nefes gücüne sahip değildir. Bir medyumun zorlu çalışmalar yapabilmesi için çok ciddi ve güçlü bir nefese ihtiyacı vardır. Vefk yapan hocalar da bu şekilde güçlü bir nefese sahip olmak zorundadır.

Medyumların bu yetenekleri doğuştan gelir. Hiçbir insan sonradan nefes gücü elde edemez. Ancak sahip olduğu nefesi kullanmayı öğrenmek medyumun sorumluluğundadır. Vefk yapan hocalar bu konuda hem eğitimleri sırasında hem de yıllar boyu elde ettikleri tecrübeler sayesinde kendilerini geliştirmiştir.

Gerçek bir medyum hocadan her konuda emin olmak mümkündür. İşinin ehli olan bir medyum sizi asla yüzüstü bırakmaz. Medyumlar, kimseye mağduriyet yaşatmamak için yapamayacakları çalışmaları kabul etmezler. Yine aynı şekilde tutmayacak olan uygulamalar yerine başka çalışmalar önerirler.

Gerçek Medyumları Bulmak İçin Diğer İnsanların Tecrübeleri Önemlidir

Herhangi bir konuda vefk yaptıranlar çalıştıkları medyumlar hakkında bilgi edinmiş demektir. Bir insanın her medyumla çalışarak tecrübe edinmesi imkansız olduğu için vefk yorumlarını okuması işinin ehli olan medyumu bulması için en iyi şans olacaktır.

Vefk yaptıran hocaları araştırırken vefk yaptıran diğer insanlar tarafından yapılmış yorumları okumanız tavsiye edilmektedir. Özellikle vefk yorumlarını okuyarak medyumların bu çalışmada ne kadar başarılı olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer bir medyum hakkında ağırlıklı olarak kötü yorumlar bulunuyorsa o kişiden uzak durmanız, başka bir medyumla çalışmanız gereklidir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın