ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

medyum yorum şikayetleri 2019

Medyum Yorumları

Kaşık Büyüsü

Her türlü manevi uygulama farklı sonuçlar almak için uyarlanabilmektedir. Örnek vermek gerekirse, bir büyü hem bağlama hem de ayırma için yapılabilir. Kaşık büyüsü gibi yaygın büyülerde de sıkça gözlemlenen bu durum, medyum hocaların yapmak istediklerinden çok hızlı şekilde sonuç alabilmelerine imkan sağlar. Aynı zamanda, hocaların her çalışmayı kişiselleştirebilmeleri sayesinde, elde edilen sonuçlar çok daha yoğun şekilde gözlemlenebilir.

Kaşık büyüsü gibi uygulamalar, birbirine ters amaçlar için bile uyarlanabilir. Tecrübeli bir medyum hocanın kolayca yapabileceği bu şey, her daim en iyi etkiyi verecektir. Kullanılan malzemeler ve dualar değişse bile, yapılan çalışmanın özü, hem ayrılık hem de bağlama için aynı kalır. Bu yüzden, medyum hocanın sadece kaşık büyüsü konusunda uzmanlaşması bu çalışmayı hakkıyla yerine getirmesi için yeterlidir.

Pek çok uygulamada, ters amaçlar için bile uyarlamalar yapılabiliyor olsa da, bu işin bir istisnası bulunur. Büyülerin bozulması, büyü yaparak mümkün olamaz. Örneğin, bir kişiye kaşık büyüsü ile bağlama işlemi yapıldıysa, bunu bozmak için kaşık büyüsü veya başka bir büyü ile soğutma, ayırma çalışmaları yapılmamalıdır. Herhangi bir zarar oluşturmayacak olsa bile etkisiz kalacak olan bu büyüler, hem zaman açısından hem de olası malzeme masrafları nedeniyle kişileri mağdur eder.

Deneyimli medyum hocalar, bu tarz bir uygulama yerine daha farklı yöntemlere başvurur. Örneğin, bir kaşık büyüsü ile bağlanmış kişileri ayırmak için, direkt olarak ayırma büyüsü yapmak yerine, büyü bozma uygulamalarına başvurulur. Bu uygulamaların nitelikleri, büyünün kendisinden tam olarak farklı olduğu için, yapılan çalışmalar değişkenlik gösterecek, hocaların yetenekleri daha fazla kullanılacaktır.

Büyü bozma uygulamaları kolay olmadığından, ister kaşık büyüsü, ister başka bir büyü bozuluyor olsun, mutlaka işinin ehli bir isim ile çalışılmalıdır. Yine aynı sebepten dolayı, bu tarz bir şeyi evde yapabilmek imkansızdır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın