ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

şans açma tılsımı yapan hocalar

Medyum Yorumları

Şans Büyüsü

Büyüler bizlerin hayatına her zaman etki etmiş ve etmeye devam eden kavramlardır. Büyü konusu yeni bir şey olmadığı gibi bundan binlerce yıl öncesinde de varlığı görülebilmektedir. Tarihin her döneminde bizimle olan bu çalışmalar arasında şans büyüsü gibi konular da yer almaktadır. Medyumlar, kendilerine gelen talep her ne olursa olsun yapılacak olan çalışmayı en iyi şekilde gerçekleştirmekte, başarılı sonuçlar almaktadır.

Şans büyüsü, manevi alemlerde yapılan çalışmaların en etkililerinden biridir. Bu etki sayesinde insanların günlük yaşantısı tamamen düzene girebilmektedir. Daha önceden çok şanssız oldukları pek çok konuda bile hayatları değişmekte, artık her şey onlara çekilir hale gelmektedir.

Gerçek medyum hocalar, şans büyüsü yapmadan önce kişinin manevi dünyada var olan enerjisini incelemektedir. Bu inceleme neticesinde herhangi bir kötü enerji olup olmadığı görülmekte, eğer bir kötü enerji tesiri bulunuyorsa bu enerji yok edilerek büyüye başlanmaktadır. Örneğin, bir kişinin şansını kapatan bir büyü yapıldıysa, bu büyü bozulmadan önce şans büyüsü yapabilmek mümkün olmayacaktır. Medyum hocalar, uzmanlıkları ve tecrübeleri sayesinde bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirecektir. Bu durum sadece şans büyüsü için değil bu çalışmaya benzer pek çok büyü uygulaması için de geçerlidir.

Şans Büyüsü Dünyevi Kurallarla Düşünülmemelidir

Şans büyüsü de dahil olmak üzere yapılan her türlü büyü çalışmasında manevi alemlerde var olan kurallarla düşünmek gereklidir. Her ne kadar bu büyülerin etkileri dünyamıza yansıyor olsa da aslında var olan her şey öte alemlerde şekillenmektedir. Bu nedenle, büyüler söz konusu olduğu zaman bu dünyanın kuralları hiçbir zaman geçerli olmamaktadır.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan büyülerde her daim öte alemlerde var olan ve bu dünyadan çok daha farklı olan şartlar geçerlidir. Şans büyüsü de bu nedenle uzaktan yapılabilir büyüler arasında gösterilir. Medyum hoca, her nerede olursa olsun bu büyüyü istenen tesirde ve güçte yapabilir, kişinin hangi ülkeden olduğundan bağımsız olarak çalışmada başarı elde edebilir. Bu durum bilindiği için, Almanya, Hollanda gibi pek çok ülkeden insanlar Türkiye’deki isim yapmış medyum hocalara şans büyüsü yaptırmakta, başarılı sonuçlar almaktadır.

Her Büyü Manevi Alemlerden Gelir

Büyülerin etkisi dünyamıza çok karmaşık bir yer olan manevi dünyalardan gelmektedir. Bu alemlerde var olan kuralların hiçbiri tam olarak bilinmediği gibi, bu alemler ile alakalı yapılacak her türlü çalışmada dünyevi kurallar asla düşünülmemelidir. Şans büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarının kaynağı her daim öte alemlerdir.

Medyumlar, bu alemlerden aldıklarını havas ve ledün gibi ilimlerle dünyaya yansıtır. Şans büyüsü de bu ilimlerle yapılabilen bir büyü çalışmasıdır.

Tüm medyumlar ile ilgili bilgi edinmek için sitemize sizden gelen ve tarafsızca yayınlanan medyum yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Hepsine ulaşmak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfamıza gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın