ŞUNUNLA İLGİLİ SONUÇLAR GÖSTERİLİYOR:

süryani büyüsü nasıl bozulur

Medyum Yorumları

Süryani Büyüsü

Manevi alemlerde yer alan enerjiler iki yönlü olarak işler. Bu enerjilerin, hangi şartlarda ne tarz uygulamalarda kullanılabileceği, tamamen medyum hocaların yeteneklerine bağlı olduğu için, medyum hoca her çalışmayı farklı bir etki için uyarlayabilmektedir. Örneğin, Süryani büyüsü bağlama ve aşk gibi konularda uygulanabildiği gibi, eğer medyum hoca bu işi doğru şekilde yapabilirse, ayırma çalışmalarında da kullanılabilir.

Bir enerjinin fiziki dünyada yarattığı etki tamamen enerjiyi kullanan kişiye bağlıdır. Medyum hocaların istedikleri biçimde büyü yapabilmeleri, tam olarak bu nedenden dolayı mümkündür. Bir medyum, eğer isterse kara büyüyü bile hayırlı amaçlarla kullanılabilir. Konu özellikle aşk büyüsü gibi, iradeye ve insanlar arasındaki bağlara etki eden çalışmalar olduğu zaman, medyum hocalar her türlü çalışmayı istedikleri gibi uyarlayabilirler.

Süryani büyüsü, genel olarak pozitif çalışmalar olarak adlandırılan, aşk ve bağlama gibi çalışmalarda kullanılır. Bu çalışmalarda irade işin içerisine girer ve irade üzerinde baskı kurulur. Bu baskı, en sonunda istenen bağı yaratır ve büyü tamamlanır. Ancak, yetenekli bir medyum hoca, tecrübesi ve bilgisini kullanarak bunun tam tersi bir hal de yaratabilir. Yani, medyum hoca dilerse Süryani büyüsü yöntemlerini ayırma çalışmalarında da kullanabilir.

Büyücü hocaların yetenekleri, tecrübe ile birleştiği zaman manevi alemlerin kapısı ardına kadar aralanmaktadır. Her büyü için çok özel çalışmalar gerekiyor olsa bile, gerçek bir medyum hoca tarafından istenen her şey yerine getirilebilir.

Her ne kadar Süryani büyüsü ayırma için kullanılabiliyor olsa da, medyum hocalar bu tarz uygulamalar için çok daha etkili çalışmaları tercih etmektedir. Bu büyü, çok istisnai ve karmaşık durumlarda, daha farklı bir yaklaşım gerektiren hallerde ayırma çalışmaları için kullanılmaktadır. Bunun dışında, Süryani büyüsü genellikle aşk ve bağlama için daha etkili olmaktadır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum yok

    Yorum yapın